Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha feltesz valaki egy kérdést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha feltesz valaki egy kérdést a szexualitás kategóriába, és egy csajszi válaszol, akkor miért bombázzák meg priváttal?

Figyelt kérdés
Többnyire nem válaszolok, de amikor mindenféle primitív módon próbálkozik társalogni az magyon felbosszant. Tényleg ennyire beteg a világ, hogy itt kell keresni szexpartnert?
2015. okt. 11. 11:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Sok az idióta, de én nőként itt találtam 2 szexpartnert :D
2015. okt. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
#21-es: és most kaptál annyi privátot, hogy 3 hétig nyomogathatod a törlés gombot ;)
2015. okt. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
22: egyet se kaptam, mivel lassan az összes idióta tiltva van :D
2015. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

hihetetlen, hogy itt szexpartnert keres/talál valaki :D


nem jobb élőben végigjátszani ezt? a szemezés, flörtölés, ismerkedéstől az ágyig...? :) vagy csak én vagyok túl konzervatív ilyen fiatalon? :D 23/f

2015. okt. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ha te is 14 órákat dolgoznál, a partner meg 24 órákat, nem sok kedved lenne elmenni ismerkedni, itt legalább mindent tisztáztunk előtte.
2015. okt. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
#24-es a te korodban én is azt tartottam célravezetőnek, ha IRL ismerkedik az ember. De ahogy öregszel egyre inkább azzal szembesülsz, hogy beszűkülnek a lehetőségek milliónyi okból kifolyólag, és marad a NET. Nem, NET alatt nem a GYK-t értem, de de végül is ez is egy lehetőség.
2015. okt. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
lószart...csak elkényelmesedtetek, illetve nézőpont kérdése.... az alatt az idő alatt amíg Te a neten ismerkedsz én lemegyek az utcára elnyalok egy fagyit, leülök egy padra 3 percre megpihenni és meg is van a kiszemelt...
2015. okt. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
egy egyetemista csajt még fel lehet szedni ezzel a módszerrel, kicsit később már a nők sem vevők erre (sajnos)
2015. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!