Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lány vagyok, szex során...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok, szex során minden rendben volt, mégis késik a menstruációm, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A barátommal első szexuális együttlétünk (nekem nem első) csütörtökön volt (05). Előző hónapban negyedikén kezdődött a menstruációm. Az esetek nagy részében még mindig késik, össze-vissza van meg, szóval nem csodálkoztam, hogy ötödikén is problémamentesen ment a szex. A gumi rendesen volt felhúzva, nem vettünk észre semmi gondot, a sperma rendesen a tartóban volt, amint megtörtént az elélvezés bennem, egyből "leszálltam" és valóban benne maradt a sperma, majd percek múlva, mikor levette az óvszert, akkor is benne volt. Szóval szerintem semmi probléma nem történhetett. Viszont most kilencedike van és a menstruációm a fasorban sincs. Kezdek kissé félni. Talán azért is, mert ez az első nem megszakításos szex az életemben. Van egyáltalán okom bármiféle félelemre, vagy csak szokás szerint húzza az agyamat és késik?
2015. nov. 9. 20:53
 1/1 Teenboy95 válasza:
Sok mindentol is keshet megfazas felfazas idegesseg faradsag nyugodj meg nem lesz semmi baj baratnomnek egy honapot kesett rendesen vedekeztunk de megis naprol napra idegesebb lett vettem neki tesztet megcsinalta negativ volt megnyugodott es ra 1-2 napra meg is jott
2015. nov. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!