Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis hogyan lehet az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan lehet az, hogy azok a nők, akik huszonévesen itt siránkoznak, hogy magányosak, kiderül róluk, hogy külsőre rendben vannak, és úgy ahogy értelmesek is?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy éve vagyok már itt folyamatosan. Nem vagyok képért instáló alkat, eddig összesen 4, azaz négy alkalommal kértem képet, és kaptam is. Minden esetben azon voltam megdöbbenve, hogy külsőre semmi gond nem volt velük. Arányos testalkat, teljesen korrekt arc. Belsőre sem mondanám őket selejteknek: szépen kifejezték magukat írásban, érdekes hobbikról meséltek, az életükből is csepegtettek egy-két felvonást, s habár én nem igényeltem a hosszas levelezgetést, az ideig-óráig tartó üzenetváltás alatt meggyőztek, hogy teljesen hétköznapi, normális lányok a beszélgetőpartnereim.


Sokszor látok elkeseredett, önmagukat rondának gondoló srácok által írt kérdéseket. Ez valamilyen szinten érthető is, hiszen nem túl vonzó egy nő szemében, ha egy gnóm szeretné őket megismerni (én is annak tartom magam, szóval nem vádaskodásból gnómozom le néhány férfitársamat).


Szóval nem Dániában, hanem itt... valami rohadtul bűzlik ezekkel a csajokkal...


2015. aug. 6. 23:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem járnak eleget közössségbe..."Elefántcsonttorony" magatartás...
2015. aug. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nincs társasági életük
2015. aug. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
az a baj, hogy ti egyszer kitaláltátok, hogy a normális nők előtt a tökéletes pasik csak úgy térden állva könyörögnek, hogy együtt lehessenek velük... na ez baromira nem így van. valaki lehet értelmes, szép, akkor se biztos hogy olyan közegben mozog ahol épp talál magának párt. és mivel külsőre meg belsőre is rendben van, azért meg kell ütni egy szintet.
2015. aug. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

Biztos kifogták a férfiaknak azt a 80%-át akiknek csak a szex kell.

Másrészt azért, ha komolyan vesszük, nem könnyű párt találni. Nem árt jobban meggondolni, kivel jön össze az a szép nő, mert a házasságok jelentős része is válással végződik.

Én ismerek olyan helyes huszonéves lányt, aki neten próbált párt találni, mert élőben valahogy nem jött össze.

2015. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Én egyaránt látom ezt a nők és a férfiak között is, ugyanúgy érthetetlen számomra, mint neked, hidd el, láttam képeket, és az volt az első gondolatom, hogy mennyire alábecsüli magát. És volt, akit nem lehetett meggyőzni, hogy nincs igaza, makacsul ragaszkodott hozzá. Olyanok akarnak fogyókúrázni is, akiknek semmi szükségük nincs rá, de velük se tudsz zöld ágra vergődni sokszor, mert kövérnek érzi magát, akkor is, ha már elfújja egy kisebb szellő is. És valószínűleg ez lehet a gond, hiszen az emberek nem szeretnek olyan ember társaságában lenni, aki állandóan siránkozik. Észre kellene venni magukat és változtatni a gondolkodásmódjukon, de ezt nekik kell akarniuk, anélkül nem megy.
2015. aug. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Vagy csak szimplán bevonzzák a terhelt egyedeket az ellenkező nemből.
2015. aug. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
nekem a gyks pasikról van kép gyüjteményem és nem értem őket mit sírnak itt átlagos srácok sőt van köztük helyes fiú is még sincs csajuk nem értem pedig az utcán járva látok ronda fiúkat csajokkal és pénzük sincs a csávóknak
2015. aug. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
Eszembe jutott, hogy 8. osztályban volt egy osztálytársam (fiú), akinek tetszettem. Gimibe is együtt jártunk. Bevallom, elég csúnya fiú volt, pattanásos, zsíros hajú, nem túl szép arcú. Én visszautasítottam. Az osztályomból szerintem utána neki voltak a leghelyesebb barátnői. A mostani barátnőjével már 4 éve járnak. Már egyetemisták vagyunk. Az a srác az egyik legjobb barátom volt gimiben, ma már nem utasítanám el, sőt örülnék ha tetszenék neki. Csak azóta eltelt sok- sok év...
2015. aug. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A legnagyobb gond az egoizmus. Nem látják a fától az erdőt. A saját kudarcélményeiken kattognak, felerősítik azt, és képtelenek túl látni azokon, hogy rajtuk kívül van más is. És ez a más az a férfi, akire vágynának. De ehhez szeretni kéne magukat. Meg kellene tanulni ezt. Nem túlzásba víve, csak egészségesen. S akkor majd jöhetne a párkapcsolat. Nem lehet más által betölteni azt az űrt, ami az emberből hiányzik. Mert akkor csak szolgát keres, nem egyenrangú partnert.

Másik gond, hogy nem mozdulnak ki, közösségbe ezek a nők. Otthon várják a csodát, hogy valaki majd becsenget. De ez a világ sajnos nem ilyen. Bizonyos embereknek "házalni" kell ezért is, másokhoz maguktól "csengetnek" be. Ne keressünk igazságot az életben. :)

2015. aug. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%

Nálam egész egyszerű az eset (ha merhetem magam az adott kategóriába sorolni): nagyon nehezen indítok ismeretséget. Idegenek között kb. meg sem szólalok, elég nagy munka a másik fél részéről lebontani a "falaimat", és segíteni sem tudom, hogy kell. Egy kis idő után fel tudok szabadulni, de elsőre nehezen fogok meg bárkit is. Így azt hiszik, beképzelt vagyok vagy untatnak vagy nem érdekelnek, pedig csak be vagyok ijedve. :D

:( 20l

2015. aug. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!