Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha valahol mélyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha valahol mélyen legbelül egy könnyűvérű nő vagyok?

Figyelt kérdés

Ne értsétek félre, rendes erkölcsös lány vagyok, de időnként elegem van ebből. A férfiak azt tesznek amit akarnak, amikor akarnak, de nekem folyton vigyáznom kell hogy ne tegyek semmi meggondolatlant, különben megbélyegeznek. Néha jó lenne csak úgy kiereszteni a gőzt. Nem tudom más is szokott-e így érezni, de amikor egy buliban megkörnyékez egy helyes srác nem szívesen mondom azt hogy bocsi de nem vagyok egy egyéjszakás csaj. Jó ideje szingli vagyok, nehéz a párkeresés, de egy lánynak is vannak vágyai.

Vagy más tényleg nem érez így? Ha barátnőimet kérdezem ők csak néznek vagy azt mondják ez gáz. :D

20/L


2015. nov. 9. 23:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
51%
hazudnak
2015. nov. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy barátot.. Ma már nem feltétlen a fiú udvarol. Ha ez megvan, akkor a szükségleteid is ki lesznek elégítve.
2015. nov. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
19%
Ezért nem kellene barátnőket tartani. Mindig rosszabb a végeredmény, ha a nők összebeszélnek és nem egyedül gondolkoznak. Egyébként ha nagyon ki akarod ereszteni a gőzt anélkül hogy bárki tudjon róla, akkor írj privit. Én is egy normális étvágyú lányt keresek. 26/F
2015. nov. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ja és rendes barátnőt, az egy éjszakás nem a stílusom, 3-as voltam.
2015. nov. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Fuk de cámel ***** válasza:
43%

Mi van abban, ha néha lefekszel valakivel? 20 éves vagy, szingli, nem ártasz ezzel senkinek, a barátnőid meg ássák el magukat. Nem könnyűvérűségnek hívják, örülj hogy nagyok a szexuális igényeid. Mikor azt érzed, hogy szeretnéd és olyanok a körülmények, akkor nyugodtan. Ha ez zavar téged talán nem jó társaságban mozogsz. De csak olyan csávókkal feküdj össze, akivel nem találkozol többet, mert különben tényleg megbélyegeznek:) Boldog életet!

L-20

2015. nov. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
51%

Akkor a barátnőid egy kicsit azért álszentek. :) Tök természetes, hogy vágysz a testiségre, ez normális. Ha úgy érzed szükséged van arra, hogy kielégítsd ezeket a vágyakat, akkor tedd meg. Senki nem fog megbélyegezni, hiszen csak ketten fogtok tudni róla. Okos, intelligens, kulturált lánynak tűnsz, szerintem képes vagy úgy kezelni a szexuális életedet, hogy nem teregeted ki mindenkinek. Azonban szomorúan látom, hogy te is mész egy irányba a többi birkával és a férfiakat próbálod meg a saját helyzeted miatt befeketíteni... Ejnye már. A férfiak sem tesznek azt, amit akarnak, nekünk is meg kell felelni ugyanazoknak a társadalmi, erkölcsi és etikai normáknak, csak úgy, mint a nőknek.

28/F

2015. nov. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
67%
Egy okos, erkölcsös lánynak bármikor lehet rendes partnere. Hogy ez gyakorta miért nincs így? Mert nem az ilyen srácokra figyeltek oda. Szóval, ha elfordítod a figyelmedet a mai korszellem kedvenceiről, akkor máris látómeződbe kerülnek ezek a korrekt srácok. Szóval akkor miért is kéne neked összefeküdnöd néha valakivel, ha tudnál komoly kapcsolatot is létesíteni. Persze, csak ha akarnál.
2015. nov. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
11%

De, én is így vagyok ezzel. Mindig azt mondom, hogy előző életemben biztos szajha voltam.

Én viszont ki is engedem a fáradt gőzt, ha nagyon feszít. Nem félek attól, hogy megbélyegeznek, mert nem kötöm senki orrára, másrészt meg már túl vagyok azon a koron, hogy érdekeljen. Egy fiatal lánynak nyilván jobban kell vigyáznia a jó hírére.

2015. nov. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
35%
Ha engedsz a kísértésnek nehezebb lesz párt találnod.
2015. nov. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
32%
Énis aztgondolom,hogy előző életemben valami ribizli voltam,nállam ez megcsalásban nyilvánul meg sajnos..
2015. nov. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!