Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha valahol mélyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha valahol mélyen legbelül egy könnyűvérű nő vagyok?

Figyelt kérdés

Ne értsétek félre, rendes erkölcsös lány vagyok, de időnként elegem van ebből. A férfiak azt tesznek amit akarnak, amikor akarnak, de nekem folyton vigyáznom kell hogy ne tegyek semmi meggondolatlant, különben megbélyegeznek. Néha jó lenne csak úgy kiereszteni a gőzt. Nem tudom más is szokott-e így érezni, de amikor egy buliban megkörnyékez egy helyes srác nem szívesen mondom azt hogy bocsi de nem vagyok egy egyéjszakás csaj. Jó ideje szingli vagyok, nehéz a párkeresés, de egy lánynak is vannak vágyai.

Vagy más tényleg nem érez így? Ha barátnőimet kérdezem ők csak néznek vagy azt mondják ez gáz. :D

20/L


2015. nov. 9. 23:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Akinek nincs lelkiismerete azt tesz amit akar,de akinek van annak bizony meg van kötve a keze."


Ugyan már! Nekem van lelkiismeretem, legalábbis eddig úgy tudtam, hogy van, mert berzenkedik időnként. Ezért nem ártok másnak, nem okozok fájdalmat, nem károsítok meg senkit, ha módomban áll, segítek annak, aki rászorul, viszont semmiféle bűntudatot nem érzek akkor, amikor felnőtt, felelősséget vállalni tudó emberként megélem a szexualitásomat egy másik felnőtt emberrel. Nem a lelkiismeretem hangját hallom ilyenkor, csupán álszent, képmutató emberek ítélkezését. Sokszor olyanokét, akik minden gond nélkül okoznak anyagi kárt másoknak, esetleg testi vagy lelki fájdalmat gyengébbeknek, nekik kiszolgáltatottaknak.

2015. nov. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
én is erre jöttem rá magammal kapcsolatban, hogy nem egy komoly kapcsolatra, hanem (ha nem is egyéjszakásra) egy kis kalandozásra vágyok, de nem akarom emiatt rosszul érezni magam 23N
2015. nov. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
A bulizós lányokat eleve nem hívom erkölcsösnek, szóval ne görcsölj ezen! :D :D
2015. nov. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Dugj, leginkább azt tedd.
2015. nov. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Luxorina válasza:
Sokaig elfojtottam magamban a vagyat, csak a csavoimmal szexeltem, tulzottan erdekelt masok velemenye, nem akartam felszinre hozni a valosagot, de most mar nincs aki miatt titkolnam. Ha erzem a vonzalmat, akkor benne vagyok a kalandban, akar elso randin is. Eddig 10 emberrel voltam, ebbol is látható, hogy nem fűvel fával állok le. 21L
2017. dec. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!