Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha valahol mélyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha valahol mélyen legbelül egy könnyűvérű nő vagyok?

Figyelt kérdés

Ne értsétek félre, rendes erkölcsös lány vagyok, de időnként elegem van ebből. A férfiak azt tesznek amit akarnak, amikor akarnak, de nekem folyton vigyáznom kell hogy ne tegyek semmi meggondolatlant, különben megbélyegeznek. Néha jó lenne csak úgy kiereszteni a gőzt. Nem tudom más is szokott-e így érezni, de amikor egy buliban megkörnyékez egy helyes srác nem szívesen mondom azt hogy bocsi de nem vagyok egy egyéjszakás csaj. Jó ideje szingli vagyok, nehéz a párkeresés, de egy lánynak is vannak vágyai.

Vagy más tényleg nem érez így? Ha barátnőimet kérdezem ők csak néznek vagy azt mondják ez gáz. :D

20/L


2015. nov. 9. 23:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
31%

Saját magát érezné kevesebbnek ha megtenné,önmaga elől nem bújhat el.


Igenis ellen kell állni a kísértésnek,mindenkire rájön néha a dughatnék,de nem mindenki cselekszik állat módjára.Bírd ki masztival amíg nem lesz pasid és akkor bátran nézhetsz a tükörbe.

Akinek nincs lelkiismerete azt tesz amit akar,de akinek van annak bizony meg van kötve a keze.

2015. nov. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ha most nem éled ki magad később bánni fogod az elvesztegetett időt.. Lehet h az a baj h űjszerű felfogásom van.. de ha nem 3 naponta megfektethetek egy-egy uj csajt szerintem a lányoknak is kijár az élvezet.. Ennyi erővel minden pasi ri..banc..
2015. nov. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nincs különbség férfi és nő között.Ha egy pasi dug össze-vissza az is elítélendő,csak az nem rosszallja aki ugyanezt csinálja.
2015. nov. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális. A legtöbb nőnek vannak ilyen vágyai és visszafojtják, ameddig tudják, de a legtöbbjük előbb, vagy utóbb "bekapja a legyet". Tudományosan bizonyított, hogy az emberek 50%-a hajlamos félrelépni és sokan meg is teszik. A kémia ellen nem lehet sok mindent tenni, élj és viselkedj úgy, ahogy Te jónak látod és ha itt az ideje, meg megvan a partner, majd "megkomolyodsz". :)


27/F

2015. nov. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Szia.


Egy férfit soha nem fognak oly mértékben megkövezni, egy ilyesfajta életvitelért, mint egy nőt.Valószínű ez most egy "lázadás" nálad.Érthető,hogy ki akarsz törni ebből a jó kislány szerepből.De ezért nem kell ribizlit csinálni magadból!!!

Keress egy normális partnert magadnak,aki él-hal a szexért és adjatok bele mindent.

2015. nov. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Keress fel engem :D
2015. nov. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

"Nem tudom más is szokott-e így érezni, de amikor egy buliban megkörnyékez egy helyes srác nem szívesen mondom azt hogy bocsi de nem vagyok egy egyéjszakás csaj. Jó ideje szingli vagyok, nehéz a párkeresés, de egy lánynak is vannak vágyai."

Bingó. Lehet, hogy meg is van, miért, de ne legyen igazam.

Mindenki úgy él a vágyainak, ahogy akar, szíve joga, és én meg nem fogok beleszólni, de szerintem egy férfi ha komoly párkapcsolatot akar valakivel, akkor nem olyan lányt fog keresni, aki néha másokkal enyhíti a szükségleteit - történjenek azok buliban, szórakozóhelyen, vagy előre megbeszélve egy-egy ismerőssel a lakásán. Ennyi.

Párt keresni hosszabb, több türelmet igénylő dolog, de kifizetődőbb.

2015. nov. 10. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ha mély érzések nelkül dugsz, akkor meg fogod bánni. Ha nem dugsz amikor lehetne, akkor meg fogod bánni. Tehát valamit mindenképpen bánni fogsz, de szerintem legalább legyen már mire visszagondolnod....meg legyen pár jó orgazmusod szerintem...ha valamit bánni "kell", akkor bánd azt, ami volt, ne azt, ami kimaradt az életedből.
2015. nov. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy messze tőlem, szerintem simán tudok megoldást.

38F

2015. nov. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Élvezd az életet, ha úgy tartja kedved, hogy egyéjszakázz, akkor hajrá! Később bánni fogod, ha most fiatalon ezek kimaradnak az életedből!

33F

2015. nov. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!