Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elcsábítani egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elcsábítani egy komoly, rendes pasit?

Figyelt kérdés
Aki jóval idősebb tőlem, de felnőttek vagyunk mindketten. Hogy öltözzek,viselkedjek hogy felfigyeljen rám nőként? 26/N
2016. febr. 20. 08:24
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Bocsi de elég szégyen ha ezt 26 évesen nem tudod!!!!!
2016. febr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Direkt kiírtam,hogy idősebb. Mindig csak velem egykorúakkal jártam. Ez teljesen más.
2016. febr. 20. 08:35
 3/10 anonim ***** válasza:

engem mondjuk orálissal lehetne

de sztem hivd el egy kirándulás ra ijen velencei karnevál félére

azt mond hogy egynapos és te megszervezed

közbe kétéjszakás lesz és egy szobába kaptatok jegyet :-o :-D

stb sok sikert

2016. febr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ízléses öltözködéssel, jo kisugazassal, kedvességgel, apoltsaggal felhívod magadra a figyelmet. Aztán megmondod neki kerek perec, hogy odavagy érte (a ferfiak nem tul bonyolultan gondolkoznak, a szavakból ertenek, az a biztos). Így tudod elcsábítani. Megtartani pedig cumi cumi es cumi es sok kedvesség 😃. 22/F
2016. febr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nos, helyesíró és nagyon kanos barátaink féligazságokat mondtak. Valóban siralmas, hogy 26 évesen ezt nem tudod.

Másodsorban valóban nőiességgel, figyelemmel, nyugalommal, sok mosollyal lehet felkelteni a figyelmét.

De ez a "hello lecumiználak" duma netto tömény baromság. Aki ilyet mondana nekem, azt a szutyok k.@rvát felrugdosnám ott helyben.

Megvan annak az ideje, módja és helye ha ezzel akarsz "imponálni" neki.

Viszont ha nem tudod hogy kéne "elcsábítani" egy komoly, rendes férfit akkor bele se kezdj mert csak nevetségessé válsz.

2016. febr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Független az a férfi?
2016. febr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Öltözködés: kihívóan vagy úgy ahogy neki tetszik, ha van valami spec. ízlése. De két kirakott mellre biztos felfigyel :D


Viselkedés: Kedves, figyelmes, érdeklődő, bizalmas hozzállás. Óvatos fizikai kontaktus (pl. köszönéskor puszi, beszélgetés közben megérinted gyengéden, ilyesmi).

2016. febr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

azzal, ha más vagy, mint akikkel eddig dolga volt.


a legjobb mégis az lenne, ha azzá turbóznád magad, amilyen te szeretnél lenni. és ha bejön, duplán örülhetsz. idegőrlő mindig csak a másik kedvét lesni.

2016. febr. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 3. m.a.r.h.a.s.á.g!! A férfiak vadászni szeretnek nem csontot kapni!!! 1. pillantás,1 mosoly már azt jelzi hogy bejössz neki sőt szerintem produkálod is ezeket a testi tüneteket ha a közeledben van,csak eddig nem figyelted mert ez ösztönös.Öltözz nagyon sz.e.x.i.n,de a k.u.r.v.á.s.t.ó.l azért messze legyen. Legyél komoly társalkodófél.Legyenek céljaid,álmaid,vágyaid,és elképzelésed hogyan akarod megvalósítani őket.1 Idősebb korosztályú férfi ezeket mind megfogja kérdezni.Az idősebb férfi komoly gondolkodású,élet felfogású nőt keres. Az sem hátrány ha nem csak 8 általánosod van.Én például nem jönnék össze olyan nővel állandóra.Nekem érettségim,és 3 szakmám van.Ez természetesen nem az egoról szól hanem a család fent tartásról,és az életcélokról.
2016. febr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bocsesz 4.-et akartam írni!!
2016. febr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!