Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Előítéletek nélkül, de azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előítéletek nélkül, de azért necces lefekudni egy roma lánnyal, nem?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a kulturális különbségekre...

Nem akarnék egyből a család része lenni, mert onnan nem igazán lehet szabadulni, ha jól tudom...

Legalábbis nagyon nem ajánlott...

Igaz ez?


2016. márc. 18. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Butaság.

Nincsenek akkora kulturális különbségek, 1-2 nagyon maradi beállítottságú családot leszámítva.

Amit meg mondasz, az nettó butaság. Szerinted náluk nincs olyan, hogy szakítás?

Nem egy roma csajjal jártam, és soha nem volt belőle baj. Sőt...

2016. márc. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És milyenek az ágyban? :D
2016. márc. 18. 17:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Én eddig három roma lánnyal voltam, két vékonnyal és egy dundival, mindhárman fergetegesek voltak az ágyban!
2016. márc. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen: általában nem az egyénnel van a baj, hanem a rokonsággal. Ha szimpi vagy, nem engednek, beleszólnak mindenbe, ha nem vagy szimpi, akkor meg rád járnak fenyegetőzni.
2016. márc. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pl. tök szìvesen lefeküdnék eggyel.
2016. márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dehogy is!! Az elmaradibb oláh cigány családoknál ez ESETLEG szokás, de ott a lányok nem foglalkoznak ''magyar'' fiúkkal, sőt másféle cigány fiúkkal sem sűrűn, de gondolom úgysem a a hosszú szoknyásokra gondoltatok. Nálunk pedig nincs ilyen általában.

22N

2016. márc. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!