Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a makk karimájáró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a makk karimájáról eltávolítani a gyöngykagyló papula (PPP) t?

Figyelt kérdés
Műtétet nem szeretnék, félek ,előtte ráadásul a fájdalomcsillapító inyekciót a makkba kapnám, altatást sem szeretnék esetleg nincs rá egy más módszer hogy eltüntessem? eléggé félénké tesz amikor akcióba küldhetném és az nem jó. Valahogyan esetleg kenőcs vagy ilyesmit valaki nem ismer, valaki esetleg nem tudta otthon eltüntetni ,hogyan csinálta ha van ilyen?

#gyógyszer #pénisz #otthon #kenőcs #gyöngykagyló papula(PPP)
2016. máj. 17. 21:39
1 2
 1/16 Pszt! ***** válasza:
100%

Csak Co2 lézerrel vagy nagyfrekvenciás sebészi eszközzel lehet csak eltávolítani. Az egyik exemnek is volt ilyenje, nekem nagyon bejött, több értelemben is. Nem tudom, neked mi bajod van vele. Én például imádtam nála az orált is :D Csiklandozta a nyelvemet meg a torkomat, tök jó érzés volt. Bár lehet a legtöbben nem is tudják, hogy ez nem egy fertőző betegség, hanem egy teljesen ritka bőr "probléma". Ez tesz téged egyedivé. Kevéske embernek van ilyen ritka pénisze :)

25/N

2016. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem tudom ,magától nem fog elmúlni? most hazudnék ha azt mondanám nem szeretnék jól meg dugaszolni egy szép barátnőt, de ha nem tudja akkor még azt gondolja hogy "éces" vagyok... 18 vagyok
2016. máj. 17. 21:57
 3/16 anonim ***** válasza:
detto ugyanez a problémám 17/F
2016. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
5db ilyen bizbasz bal oldalon egy rakáson?
2016. máj. 17. 22:06
 5/16 Pszt! ***** válasza:
Csak 5 darab? :D Az exemnek körbe olyan volt a makkja:) Akkor világosítsd fel a barátnődet, hogy ez mi. Ültesd le a géphez nézesd meg vele, olvassa el mi ez ha utána lelép, akkor meg ne fájjon érte a szíved :)
2016. máj. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

fiatalabb korom én próbáltam eltüntetni, kinyomni :D azt hittem hogy pattanás :D

amúgy nekem is körbe van a makkomon, utolsó barátnőmnek fel sem tűnt, pedig van rendesen :D

2016. máj. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam olyan pasit akinek nem volt.
2016. máj. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Tiboo Martino ***** válasza:

Én már próbáltam ezerféle dolgot rá, nekem is körben található (már 14 éves korom óta), de nem csak a makk peremén hanem egy vékony sávban a makktól 2 centire de ott csak akkor látszanak, ha nagyon kifeszül a bőr. Még, hogy ez ne legyen elég a töve felé is rengeteg fordyce spots nevezetű jószágokkal vagyok ellátva. Véleményem szerint ez a két "dolog" egy és ugyanaz, más névvel ellátva. Faggyúmirigyek "túlműködése". Szóval mindenfélét kipróbáltam, volt néhány amivel egy hét használat után úgy nézett ki javul, foytattam tovább, de visszaálltak az eredeti állapotra. Egyszer volt, hogy Clean & Clear mélytisztító arclemosót megpróbáltam. Tűrtem pár percig, de nem sokáig bírtam... azt a fájdalmat nem tudom leírni! :D Utána oyan lett mintha másodfokú égési sérülés lenne, be is voltam sza'va rendesen, de aztán helyre jött szerencsére. Szóval nem ajánlok semmi iyesmit! Kipróbáltam minden praktikát ami csak létezik, de semmi.

Egyszer azt olvastam, hogy a 30 éves korhoz közeledve, illetve a körül szépen lassan fokozatosan eltűnnek maguktól. Én vártam türelmesen, de nem így történt. Ez az egyik legfőbb oka annak, hogy 11 éve volt utoljára alkalmam "oyan" páros tevékenységhez. Én már beletörődtem ezekbe a "pontokba", nálam nagymértékben befoyásolta az önértékelést, de iyen testet kaptam, ezt kell megbecsülni! Azt meg képtelen lennék elvárni, hogy más elfogadja!

[31\F]

2016. máj. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem rakj fel képet, és olvasd csajok hsz-it... Talán segít...
2016. máj. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"

Véglegesen eltávolítható Co2 lézerrel vagy nagyfrekvenciás sebészi eszközzel.


Akár helyi érzéstelenítésben, vagy altatásban."

2016. máj. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!