Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom szeretné, ha én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szeretné, ha én irányítanék a szexben. De az a gond, hogy én nem vagyok az a nagy irányító típus. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy még nem feküdtünk le, de már tervezzük a barátommal, hogy lefekszünk. Arról is beszéltünk, hogy milyen pózokat szeretnénk kipróbálni.. akkor mondta a barátom, hogy ő a lovagló pózt szeretné, mert szerinte vadító, ha én vagyok felül és én irányítok. Csak az a gond, hogy én nem szeretek irányítani... nem vagyok ilyen típus. De én szeretnék örömet okozni a barátomnak. Csak amiatt vannak kétségeim, hogy engem zavarna, ha miközben rajta lovagolok ő figyelne engem... és abban sem vagyok biztos, hogy "jól csinálnám", mivel ez lenne az elsö... tudom hülyeség de ez van.. hogy tudnék ettöl a zavaró gondolattól megszabadulni? Szeretném én is élvezni ezt a pózt:P
2008. szept. 26. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonló típus vagyok ^^ ritkán tudom elengedni annyira magam, h ezek "ösztönszerűen menjenek" :D két hónapja élek szexuális életet, a barátom is szereti, a néha irányítok:P a lovagló póz még mindig nem a kedvencem... én ilyenkor inkább dominálok más helyzetekben, amiket kedvelek ^^ pl orális szexnél... vagy előtte...lefogom a kezét, csókolgatom a nyakát...felsőtestét... karját... ha megakar csókolni, akkor csak úgy hagyom, ha kicsit küzd érte, mármint olyan térne, h hajolgatnia kell hozzám... nagyon élvezi:P szereti ezt a fajta irányítást:D és eprsze az első és legfontosabb, h ezt vele beszéld meg.. :) és alkalmazd az irányító technikákat akkor, és olyan helyzetben, amikor tényleg élvezed Te is ^^ neki is jobb lesz, ha nem kényszerből csinálod

szerintem örülni fog :)

2008. szept. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy szereted, ha téged irányítanak. Én sem szeretek irányítani, sőt az elején nem is nagyon volt lovagló póz. Mondjuk most se, mert nekem nem megy túl jól, valahogy nem tudom átérezni a ritmusát. Örömet máshogy is okozhatsz neki, de ha valamit nem szeretnél még, akkor azt még az elején tisztázzátok, és soha semmit olyat ne tegyél, amit nem szeretnél. Később, ha már belejöttetek, akkorlehet, hogy lesz már kedved kísérletezni.
2008. szept. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Srácként ki merem jelenteni: mindegy mit gondolsz, a lényeg, hogy hagyd rá, érezze alul magát. Később egyre jobb lesz ott fenn, és akkor kitalál megint mindenféléket. Így szép ez...!
2008. szept. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs rosszabb annál, ha egy lány mint a fadarab fekszik. Szex közben pedig mindenképp figyelni fognak, ha csak nem rohadt bunkó a kölök.

Amúgy meg ha nem gyakorolsz, akkor biztos nem leszel jó, soha, és kb fél perc alatt bele lehet jönni.

2008. szept. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!