Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Segítséget kérek....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Segítséget kérek. Szőrtelenítés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már elég régóta szőrtelenítek, de a hónaljamon és a bikinivonalamon túl gyorsan visszanő a szőr.

Gondoltam megkérdezlek Titeket, hátha van valami biztos módszeretek (a végleges szőrtelenítésen kívül).


Eddig borotváltam, régebben krémet is használtam, de egyik sem volt túl hatásos...

Ha van valami jól bevált módszeretek, kérlek írjátok le! (kort, és azt is, hogy a szőrtelenítés után meddig volt sima a bőrötök.)


Előre köszönöm a segítő válaszokat!

A lányok tartsanak össze!

(Egyébként boldog karácsonyt mindenkinek! <3 )


18/L



2016. dec. 21. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem másfél havonta érdemes befizetni egy jó kozmetikushoz gyantára :)


23/L

2016. dec. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Én epillálom géppel, mert nem akarok pénzt költeni kozmetikusra is, ha meg tudom oldani a dolgot itthon. 20l
2016. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. Olyan 2 hétig szokott sima lenni a bőröm.
2016. dec. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az epilálás nekem baromira fáj...de muszáj mert a gyantáztatás után van úgy; hogy véralafutasos a bikinivonalam annyira érzékeny a bőröm. A borotva max annak jó aki kétnaponta ráér ezzel bíbelődni.
2016. dec. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy a túl gyorsan visszanő mit jelent. :)

Nekem szinte egy nap alatt visszanő, ha borotválom.

Ha nem is ilyen gyorsan nő mint nekem, a krém az tényleg nem túl hatásos, akkor már a borotva gyorsabb, a hatás meg ugyan az, mert ugye a szőrtüsző mindegyiknél benne marad.

Gyantáztatás párti nem vagyok, az csak annak jó szerintem, akinek lassan nő. Egyszer elmentem gyantáztatni, egy hétig sem tartott, ráadásul nem is tudta kiszedni mindet, mert nem volt elég hosszú, borotválhattam utána. Nagy hátránya még, hogy növeszteni kell valamennyit, hogy megtapadjon a szőr és ki tudja tépni. Ha nem szereted növeszteni nem igazán tudom ajánlani. :D

Az epilátor az egész jó megoldás, mert nem kell olyan hosszúnak lenni a szőrnek, ha rövidebb szintén kitépi, azután is marad néhány szál egyébként, amit nem tudott megfogni, de minimális. Mondjuk az irritáció miatt azt este kell. Azt a pár megmaradt szálat borotvával nagyon szépen le lehet szedni. (Jóval kevesebb szál marad, mint gyantázás után).

Tudom, hogy azt írtad, hogy a végleges nem játszik, de néha a bónuszbrigádon jó áron vannak rá kuponok. :)

Na kicsit hosszú lett, de remélem tudtam segíteni.

2016. dec. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az epilátor tényleg jó megoldás, a lábamra azt használom. De az intim részeken nem túl kellemes. Köszi mindenkinek!
2016. dec. 30. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!