Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » EPILÁTOR KÉRDÉS!? Szeretném...

Dodojca kérdése:

EPILÁTOR KÉRDÉS!? Szeretném kipróbálni hogy milyen az epilátorral történő szőrtelenítés. Abban kérném a tapasztalt hölgyek segítségét, hogy milyet is vegyek? (max 30 ezrerig) Köszönöm előre is a segítségetek!

Figyelt kérdés
Jó lenne ha valamiféle fájdalomcsillapító funkciót tudna azért.30. 000 Ft-ig gondoltam az összeget amennyit költenék rá, mert olyanba szeretnék befektetni ami tényleg jó is.

2012. júl. 16. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem fájdalom csillapítás nélküli van én mondom olyan érzés mintha elevenen nyúznának meg miközben tűket döfnek beléd....és inkább a gyantát ajánlom
2012. júl. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Phillips Satinelle ICE van nekem,amihez jégakku jár és jóval csökkenti a fájdalmat:)

18-ért vették nekem 2 éve,azóta szerintem 15-16-ra lement az ára.

2012. júl. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az epilátor használata után állandó problémám volt a szőrbenövés, a bőröm alatt nőtt a szőr, nem túl esztétikus, és csak úgy lehet kiszedni, ha felszakítom a bőrt. Azóta áttértem a gyantára, borotvára. Szerintem előbb próbáld ki, hogy nálad beválik-e az epilátor.
2012. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ugyan nem vagyok hölgy, de tapasztalatom van bőven fiú létemre is. :) Évek óta epilálom magam mindenhol, és sokat kínlódtam jópár különféle epilátorral. A mostani gépem viszont egy álom gép, ezzel végre nem kínlódás, hanem élmény az epilálás. Vízben használható gép, és ha meleg víz alatt használod, kevésbé fáj, sőt masszírozó fele is van. Szuper erősek a csipeszei, minden szőrt kiszed, az erősebbeket is. Többféle tartozékkal kapható, akár borotva/trimmelő fejjel is megveheted. Nekem nagyon bevált, bátran ajánlom. Az ára is épp belefér 30.000-be.


A típusa:

Braun Silk-épil 7 Wet & Dry

[link]


[link]


[link]


28F

2012. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget, végül a készülék amely mellett döntöttem a Rowenta Fresh Extreme és nagyon meg vagyok vele elégedve :)
2012. aug. 19. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!