Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy viszonylag ritka fétissel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy viszonylag ritka fétissel rendelkezem, alig találok hozzá partnert, jár-e valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Érdekel és felizgat minden szívvel, szívdobogással kapcsolatos helyzet, élmény. Globálisan elég nagy tábora vannak ennek a fétisnek, de Magyarországon alig, vagy legalábbis alig tudni róla. Van-e valakinek olyan kevesek által értett, ismert, gyakorolt fétise, amihez nehezen talál partnert és ha nem talál, hogyan éli meg?

2017. febr. 22. 23:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
Ezt a szívdobbanással kapcsolatos fétist kifejtenéd részletesebben, még nem hallottam róla és kíváncsi volnék.
2017. febr. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Arról van szó, hogy nem csupán imádja az ember, ha a partnere szívét érzi, hallgatja, tapintja vagy ha a partnere az övét, hanem szexuális izgalomba jön tőle. A fonendoszkóp szexuális játékszer, a kardiológiai vizsgálat pedig, ha ellenkező nemű végzi, kín, mivel közben izgalomba jön az ember. Heartbeat fetish elnevezéssel számos topic, weboldal, portál stb. ad teret ennek a különös fétisnek, hazánkban a kis számok törvénye szerint kevesen vagyunk.
2017. febr. 22. 23:25
 3/21 anonim ***** válasza:
Úgy hívják hogy Adrenalinfüggő...
2017. febr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Kedves Második válaszoló!


Hogy érted az adrenalinfüggőt?

2017. febr. 22. 23:32
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Még nem hallottam róla, köszi a felvilágosítást :)
2017. febr. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok hülye de ennek a fétisnek a megéléséhez nem feltétlen kell ilyen fétissel rendelkező partner. Engem pl. egyáltalán nem zavarna szex kőzben ilyesfajta játék ha a páromat ez izgatja.

24L

2017. febr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem vagy hülye és köszi a választ! Természetesen meg lehet élni úgy is, ha a másikat nem zavarja, esetleg élvezi azért, mert látja, hogy a partnerét felizgatja. Az igazi viszont az, ha kölcsönös a dolog, s mindkét fél számára különleges izgalmat okoz, illetve kiteljesíti a szexuális együttlétet.
2017. febr. 22. 23:44
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Nekem például az egyik régebbi barátom hasonló cipőben járt. Néha azt hittem, már bocsánat, fel sem áll neki, csak ha a szívemet hallgatja, tapogatja. Rendszeresen kérte, hogy hallgassam én is a szívét, szerette volna felkelteni az érdeklődésemet a fetise iránt. Nem ment, idegenkedtem tőle, zavart, nem tudtam vele mit kezdeni. 30 N
2017. febr. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%

Ó, akkor lehet, hogy nekem is ez a fétisem van, csak nem tudtam róla? Én is szívesen tapogatom a nők szívét, mármint ahol van. Ja, de a másik oldalon is, akkor még testsémazavarom is van...


(bocsánat a profán viccelődésért)

2017. febr. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%
engem az érdekel inkább, hogy ezt a kérdést úgy hetente hányszor teszed fel itt? Mert ha még nem olvastam a szívdobogás fétishedről legalább százszor, akkor egyszer sem.
2017. febr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!