Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 25 körüli lányok, mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 körüli lányok, mennyire vagytok híve a csak szexkapcsolatnak, alkalmi, egyéjszakás szexnek?

Figyelt kérdés
Lefeküdnétek e ismerőssel(volt osztálytárs,kolléga,haver...)úgy,hogy tudnátok,hogy úgyse lesz belőle komoly kapcsolat?
2017. máj. 23. 08:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
7-es én a mostsni párommal 3 hónap után bújtam ágyba .exeimmel is minimum eltelt 1-2 hónap mire eljutottunk a szexig
2017. máj. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem!

Egyebkent sem vagyok egy nagy pasizos. 3 ember volt az eletemben.

az elso ket es fel eves kapcsolat volt. Hosszu ido utan fekudtunk le egymassal eloszor, mindketten szuzek voltunk.:)

Mikor o kidobott, szerintem elment az eszem.

Beleszerettem valakibe,aki nem akart semmi komolyat. En pedig kb 2honap utan fekudtem le vele.

aztan ebbol lett egy szappanopera "kapcsolat" majd 2 evig.

hiba volt, nagy hiba.:)

Ezt kovette egy masfel eves kapcsolat. Ott is ket honap utan volt szex.


szoval...sem egyejszakas, sem olyan pasi akinel tudom,hogy semmi mast nem akar.

megtanultam a lecket. Ha mas nem,hat erre jo volt.:)

Engem az ilyen nagyon megvisel.

komolyabb dologban tudom magam jol erezni,egyebkent nem.

2017. jún. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!