Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Járnátok olyan lánnyal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Járnátok olyan lánnyal, aki kicsit szabadosabb felfogású, és nyilvánvaló, hogy nem élt éppen szűzies életet? Komolyan vennétek az ilyen lányt?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Kapcsolatom jelenleg nincs, hosszabb nem is volt 3 éve. Szeretem kiélvezni az életet, főleg, hogy pillanatnyilag nincs senki, aki érdekelne. Ami azt illeti, az utóbbi 3 évben nem is volt ilyen ember az életemben. Én már azóta egészen berendezkedtem erre a szingli életformára, néha lazában veszem a dolgokat, volt pár egyéjszakás kalandom 3 év alatt(kb. 10-11). Egyik nap elgondolkodtam rajta, hogy oké, hogy ez az életforma most így nekem megfelel, de ha találkozom valakivel, aki érdekel, azt nem fogja ez zavarni? Ha hirtelen találkoznék egy férfival, aki testileg és lelkileg is vonz(ilyenhez mostanában nemnagyon volt szerencsém, mindig csak az egyik kritérium teljesült...:D), hajlandó lennék rögtön feladni érte ezt, szóval megrögzött szingli se vagyok, de valahogy úgy vagyok vele, hogy ha egyszer nincs senkim, miért ne érezzem jól magam? A kérdés, hogy visszatetsző lehet az egy fiúnak, hogy ilyen vagyok? Tudom, hogy pasinál normálisnak számít, hogy hogyha épp nincs senkije, minden hétvégén más csaj, de... Lehet, hogy ezért nem találok senkit? Titeket taszítana egy lányban, hogy kicsit szabadosabb éltet élt eddig, NORMÁLIS fiúk?
2010. jún. 3. 21:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
73%
Hát én biztos nem foglalkoznék ilyen lányokkal!(az ilyenekre mondják hogy ribanc és fűvel-fával....) De viszont ha lány lennék én is ezt csinálnám!19/F
2010. jún. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Thurston ***** válasza:
62%
Normális és érett(!!) fiút nem zavar az ilyesmi. Ebben semmi rossz nincs.
2010. jún. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
57%

"Normális és érett(!!) fiút nem zavar az ilyesmi."


Valahogy így. Akinek ez probléma, az feltételezem még szexuálisan sem túlságosan érett. Meg máshogy sem.

2010. jún. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
36%

Ha nem drogos,minden hétvégén be ekiző,be speedező,hétközben fűvel elalvó.Dros múlt nálam kizáró ok.

Ha ilyesmi nem volt akkor nem probléma.

2010. jún. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
80%
Nincs benne semmi rossz...a nők is egyszer élnek;)
2010. jún. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha jó pasik voltak akkor nincs gond, de ha valami nyomott igénytelen balfäszok akkor kizáró ok lehet.


19/f

2010. jún. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
drogot, füvet nem próbáltam soha. alkoholt is csak mértékkel.
2010. jún. 3. 21:56
 8/32 anonim ***** válasza:
65%

"normális és érett fiút ilyesmi nem zavar"


és te meg milyen alapon ítélkezel más nevében?

Nekem volt egy kiköpött ilyen barátnőm. 4 hónapig minden szép volt és jó, amikor egy este közölte, hogy a múltkor leszopott egy srácot. Utána meg ki volt akadva, hogy engem ez miért zavar, hiszen ez "semmi".


Ez után én köszönöm, de nem kérnék ilyen lányból.

2010. jún. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Utolsó! hát ez durva...
2010. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
25%

"Drogos múlt nálam kizáró ok."

Nem mindegy,hogy az ember mit csinált a múltban?Ahhoz mi köze van egy új kapcsolatban a faszinak,miközben mindez előtte történt?Az érett faszik ilyennel nem foglalkoznak.El lehet dolgokat mondani,de ha szeret,ennek ellenére is szeretni fog.Ez a színtiszta elfogadás.

2010. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!