Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy érzelmes lánynak segítene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy érzelmes lánynak segítene túl lenni valakin ha elkezdene szabadosabb életmódot folytatni?

Figyelt kérdés
Pl. szex szinte ismeretlenekkel, részegeskedni, ilyesmik.
2011. okt. 23. 22:30
1 2 3 4
 1/31 Loveyou válasza:
Ez így nagyon gáz lenne, javaslom legyél emo.:D
2011. okt. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Persze, majd anyukája biztos meglátogatja a nemi beteg gondozóban és/vagy detoxban. Sok sikert!
2011. okt. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Köszi, de a detoxban már voltam gyógyszerek miatt. most valami új helyet próbálnék ki. :D
2011. okt. 23. 22:39
 4/31 anonim ***** válasza:
Akkor ja. Ha jól nézel ki, szívesen leszek az első szinte idegen. ;)
2011. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ronda.
2011. okt. 23. 22:41
 6/31 anonim ***** válasza:

Remek! Budapesti vagy?


Komolyra fordítva a szót, szerintem nem megoldás, sőt, a lehető legrosszabb, amit tehetsz.

2011. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Akkor mondj jobb megoldást. Nem tudok jobbat. Nem pesti vagyok.
2011. okt. 23. 22:47
 8/31 Walk With Me ***** válasza:
Én érzelmes férfi vagyok. Eddig egyszer csókolóztam, de az érzelmek nélküli volt. Megbántam. Nincs viszonyítási alapom, de nem volt valami jó érzelmek nélkül. Azért történt meg mert épp sz*r kedvem volt, egy nem olyan rosszul kinéző csaj meg "rámstartolt", és az elején olyan izgi volt meg gondoltam nincs senkim (neki sem volt), kinek árthat stb, de a lényeg, hogy nem volt jó. Olyan semmilyen érzés. Szerintem Te is megbánnád.
2011. okt. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Érzelmes? Nem hiszem, hogy olyan érzelmes vagy, ha csak úgy beállnál ribanckodni.
2011. okt. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Ez először is attól függ, hogy mit akarsz elérni. Az világos, hogy túl akarod magad tenni egy (feltételezem) véget ért kapcsolaton. Viszont ezen felül van valami elképzelésed? Mert szerintem amit csinálni akarsz, az nem felejteti el a dolgot, csak az önbecsülésedet tünteti el végérvényesen. Pár év múlva ott leszel teljesen "kiégetten", jó eséllyel egy szexuális úton terjedő betegséggel, és még nagyon sok rossz emlékkel.


Amire neked szükséged van, az egy barát, és nem a szó romantikus értelmében. Akár egy internetes barát, akit előtte nem ismertél, és akinek kiöntheted a lelked. Lehetőleg fiú legyen, és ne a "menő" kategóriából, hanem valami átlagosabb. Hidd el, nagyon sokat segít, főleg, ha szorult belé némi empátia. Szerintem ezen az oldalon nagyon sok ilyen fiút találsz.

2011. okt. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!