Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Előtte vagy utána mondjam el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előtte vagy utána mondjam el?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok,és még szűz. Ha oda kerül majd a sor,akkor majd előtte mondjam el a lánynak,hogy szűz vagyok? (Csak hogy tudja,miért lesz 2 perces az első kör.)😁

19/f



2018. márc. 23. 17:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
32%
Nem vagott at engem senki. Bocsi, de a szememnek jobban hiszek. :)
2018. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
34%

Az tény, hogy sokszor a nők teljesen illogikus, férfiésszel fel nem fogható megérzések, vagy "kémia" alapján szeretnek bele és szereknek ugyan olyan gyorsan ki is egy illetőből.


Ez elégy gyakori, ha pl adod a nagyfiút, aztán leomlik ez a kép, amit kiderül a szüzesség. Csak azt érzi, valami nem oké veled, és elkezd kombinálni tudatalatt... de ez csak a vénszűz fiúkra érvényes kb 23-24-25 éves kortól. Akkor tényleg kezd problémás lenni.


...de 19 éves korban abszolút nem probléma. A normális lányok egy jó része hasonlóan szűz még. 18-19 évesen.

Ha jól tálalod, nyugodtan elmondhatod, szerintem 90%-ban nem fogja őket zavarni, sőt még örülnek is neki, hogy nem keféltél annyit.

2018. márc. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
34%
9# én nem is hazudom, hogy az udvariasságot, meg kedvességet keresem egy pasiban... legyen férfias, legyen jó kisugárzása. nyilván udvariasan is lehet valaki férfias, sőt, tisztelje is a nőket mindenképp, meg úgy globál másokat. de bevallom, nekem nagyon bejön, ha valakinek nem az a papucs, hanem sokkal inkább határozott stílusa van. szóval ne általánosíts... na mindegy. kérdező, a kérdésedre válaszolva: előttem már leírták, hogy ne hazudj, de ne bénán tálald, hogy szűz vagy, mert az úgy tényleg elég illúzióromboló tud lenni. van szűz srác ismerősöm, aki 20 éves, és amúgy tök jól néz ki, meg minden, de egyszerűen szegény annyira szerencsétlenül adja elő a dolgokat, hogy nem jön össze neki semmi... ha magabiztos vagy, és jó a szöveged, nem azon áll, vagy bukik a dolog, hogy szűz vagy-e.
2018. márc. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
22%
#13, ilyen bénázás esetében még a prostis szüzességelvétel is jobb... Mint régen, az apák elvitték bordélyba a fiúkat felnőttéváláskor.
2018. márc. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
65%

Egyébként a többség azért szűz mert nem tudja előadni magát, és a csajok dobják őket. És azért nem tudják magukat határozottan előadni, mert szűzek :D

Ez egy ördögi kör sajnos... a legnagyobb önbizalomromboló átok 20 felett...


Ha elmondod az a rossz, ha hazudsz az a rossz... lényegében bármivel el lehet szúrni sajnos.

2018. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
47%

Attol fugg mikor jon el az a valaki lany.


Kortol fugg, mennyire jelent problemat a noknel. Ahany no, annyi hakli.

Mindegyiknek mas a baja :d legjobb ha hamar tulesel rajta...

2018. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
66%

Nekem kétszer volt dolgom szűz pasival. Az egyik akivel elvesztettem a szüzessegem, ott mindketten tudtuk, hogy a másiknak is első, szép emlék, jó visszagondolni rá. A másik...kár, hogy nem mondta előre...egész másként is elsülhetett volna a dolog. I

Így nem volt jó élmeny. Nekem legalábbis semmiképp. Pedig szerintem ki lehetett volna hozni tök jó dolgokat is abból a szituációból, ha tudom előre.

2018. márc. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egy barátnőnek pár hét, 1-2 hó járás után nyugisan, határozottan el lehet mondani mi a helyzet. 19-20 évesen még nem gáz. Bár ez is tényleg helyzete válogatja


...egy férfi számára iszonyú megalázó ez az egész helyzet. Ez egy becsületbeli ügy, és a "tanítgatás" szó hallatára összesik az erekció, mint a World Trade Center.

A nők nagyon könnyen elveszik a fiúk önbizalmát, ha viccet csinálnak az egészből, vagy "tanítónő" szerepet vesznek fel. Pedig jót akarnak, de egy férfi számára ez a pokol!

Sajnos anno az én barátnőm is ilyen volt. Viccet csinált belőle, és kinevetett :( már bánom, hogy elmondtam. Jó én pár évvel idősebb is voltam, mert az előző barátnőmmel szakítottunk még azelőtt. Szóval teljesen szétrombolta az önbizalmamat, férfibecsületemet... és ennek tetejében még ki is dobott pár hétre rá.

Iszonyú kegyetlenek tudnak lenni, és sokszor bele se gondolnak a szavak súlyának.

2018. márc. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!