Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 éve szedek fogamzásgátlót,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve szedek fogamzásgátlót, mert áprilisig volt pasim, utána pedig nem hagytam abba, most 2 hónapja megint van. Mostanában szeretnék vele lefeküdni, de nem tudom mikor mondjam el neki. Szerintetek? Fiúk, ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Nem zavarna titeket? Vagy pl ha csak közvetlen a szex előtt (előbb nem tudom h hoznám fel, meg az is olyan fura lenne, hé, képzeld am szedek tabit.. :S ) az nem zavarná meg? Vagy csak én aggódom túl a dolgokat? Nagyon fontos nekem a fiú, úgyhogy kérlek segítsetek, köszi! :)

2015. jan. 3. 18:02
 1/9 anonim válasza:
Igen, te aggódod túl. Ez tök normális dolog egyébként, de ha nagyon ciki, akkor mondd azt, hogy a bőrgyógyász írta fel... :)
2015. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon megsértődnék ha óvszer nélkül kéne lefeküdnöm azzal a lánnyal, akit szeretek. Tényleg, tök rossz lenne őt érezni kívül-belül.


Remélem átment a cinizmus :D

2015. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szuper kapcsolatnak ígérkezik, ha ilyen szintű dolgokat se tudsz vele megbeszélni. Egyébként 2 hónap járás után én biztosan nem engedném senkinek, hogy gumi nélkül belém rakja, ahhoz a kapcsolatnak is el kell érnie egy bizonyos szintet. Én is tablettát szedek, és mikor szakítottam az előző párommal, utána gumival védekeztünk először a következő kapcsolatomban.
2015. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne, örülnék mint majom a farkának, hogy nem kell gumi.
2015. jan. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, hogy vagy vele #3-as, de hazudni nem fogok neki arról, hogy szedek, viszont ha ezt közlöm vele, akkor férfi legyen a talpán, aki jó szívvel húz erre 2 perccel gumit...
2015. jan. 3. 18:12
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért ne húzna gumit? Engem aztán nem érdekel mivel védekezek, ha már oda jutottunk, hogy ez a kérdés :D

Egyébként meg miért csinálsz ebből ilyen kardinális kérdést? Egyszer vedd be amikor ő is ott van, vagy mondd, hogy "jaj bocsi adj már egy pohár vizet, mert be kell vennem a tablettám" erre ő "Milyen tablettát?" mire te "Na mégis milyet, észlény?" Máris viccesre vetted a figurát, és közölted is a dolgot.

2015. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mostmár elég, ha az első szex előtt mondod el, biztos nem fogja bánni hogy feleslegesen vett óvszert, ha cserébe benned mehet el. Amúgy szerintem túlaggódod.
2015. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyébként szerintem is teljesen fölöslegesen csinálsz ekkora pánikot magadnak!

Ez természetes dolog, hogy egy nő a mai világban fogamzásgátlót szed és ezzel védekezik. Más meg más módszerrel, óvszer..stb.

És??

Mondd, ennek az egész aggodalmaskodásnak mi értelme van?

Mert, ha még pl amiatt aggódnál, hogy szűz lennél, és azt kéne valahogy közölni a sráccal, de egy tabletta miatt?!

Ugye csak viccelsz???

Úgyis megbeszélitek a védekezési módot mielőtt megtörténik és akkor meg közlöd vele nyíltan. Ennyi..

Nem kéne bolhából elefántot csinálni!


24 N

2015. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne mond el neki.Kérdezd meg, hogy húzna-e óvszert! Így tudod tesztelni, hogy nem rest óvszert húzni.
2015. jan. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!