Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csalának milyen hatása lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalának milyen hatása lehet a péniszre? Vagyis negatív* vagy akár pozitív a hatása vagy teljesen semleges? (hosszabb távon)

Figyelt kérdés

a moderátorokat kérem ne töröljék jó lenne választ kapni a kérdésemre mivel érdekes téma és elég kevés információ lelhető fel róla a netten vagy ha van is akkor az angolul



*az nem számít hogy megdagad mivel elmúlik vagyis tartósabb hatásra gondolok amit okozhat pluszba negatívan vagy akár pozitívan


Van aki esetleg kipróbálta?


régebben olvastam egy fórumon hogy óvszer alá rakott 2-3 db levelet és úgy sokkal nagyobb orgazmusa lett a szex végére



a videókat nézve jól megdagad igaz azok extrém sokat raktak rá de gondolom az elmúlik (videókra ezzel találtam rá: nettle penis)



2018. júl. 5. 14:28
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:

erről is kevés az információ de a puncirol meg kevesebb ott egyáltalán jó érzés?


mert kaptam egy angol szöveget a google fordítóval lefordítva azt írja hogy nagyon jó érzés


Have any of you tried stinging nettle (Urtica dioica) on your penis, its sharp at first but then it gets almost addictive. use a handful of leaves in your gloved hand and slowly stroke your penis, gently but firmly, once you've got over the initial shock its fantastic, you'll want more. tends to itch a bit afterwards tho.

2018. júl. 5. 14:32
 2/45 anonim ***** válasza:
78%
Csala Zsuzsának? Az enyémre negatív hatással van.
2018. júl. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
52%
Fhú basd+ én el is ájulnák ha meg szúrá egy ilyen ördöglevél!
2018. júl. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
16%

apám is nagyon szerette a csholánt!


[link]

2018. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
90%

Reuma már nem fog beállni a farkadba az biztos.

Amúgy a viszketésről nem írtak? Szerintem szétvakarod magad tőle....

2018. júl. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem próbálod ki? Egy alkalomtól biztos nem lesz bajod. Én egyszer fogkrémet raktam gumiba, nagyon durva volt. Amikor lemostam még jobban. Majdnem sírtam:D
2018. júl. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

már próbáltam és meglepően jó volt

igaz első próbálkozásnál a heréket is megcsináltam hiba volt úgy nem élveztem mivel ott ép úgy fáj mind bárhol emiatt elég hosszú ideig nem is próbálkoztam ezzel újból


másodjára már csak a péniszre (és makkra is) raktam de jó sokat levelenként kb összesen volt vagy 100 db levél és meglepődtem menyire jó volt 40-50 percig csináltam és nem fájt egyáltalán és nagyon jó érzés volt (ok az elején 2-3 perc fáj egy kicsit de utána már nem) (de ez tavaly volt kb 3-4 alkalom és mindegyik jó volt idén meg nem mertem újból csinálni míg nem tudok erről többet )



de míg nem tudom hogy hószútávon nincs e negatív következménye addig hanyagolom ezt ... mivel angolul nem tudok és orvos sem vagyok így innen reméltem valami konkrétabb választ a kérdésemre éspedig megismétlem azt:


Csalának milyen hatása lehet a péniszre? Vagyis negatív* vagy akár pozitív a hatása vagy teljesen semleges? (hosszabb távon)



és jó lenne tudni csajoknál hol okozna náluk is hasonló jó érzést milyen területen ha van egyáltalán a pénisznek megfelelő rész (én csiklóra és kisajkakra tippelnék talán) mert ha náluk is ennyire jó lenne akkor lehet bevonnám a barátnőmet is ebbe de addig szoba sem hozom még nem tudok semmi konkrétat erről az élvezeti forrásról mert jelenleg azt se tudom hogy a pasiknál jó ez hosszútávon vagy lehet e negatív következménye



ui. a fogkrém szerintem nem természetes anyag az tuti káros lehet szerintem ha túl sokat csinálod de lehet ez is az nem tudom ezért is tettem fel a kérdést



de lehet ez is úgy jár mind az anál hiszen annál is egyik tábor azt mondja káros a másik pedig arra esküszik hogy hószútavon se lesz tőle semmi baja ha betartja a szabályokat

2018. júl. 8. 09:57
 8/45 anonim ***** válasza:
24%
Akkor most mi a helyzet?
2018. júl. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

ez volt a kérdés


Csalának milyen hatása lehet a péniszre? Vagyis negatív* vagy akár pozitív a hatása vagy teljesen semleges? (hosszabb távon)

2018. júl. 25. 20:07
 10/45 anonim ***** válasza:
97%
Egy közmondás jutott eszembe. Más fszával veri a csalánt.
2018. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!