Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csalának milyen hatása lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalának milyen hatása lehet a péniszre? Vagyis negatív* vagy akár pozitív a hatása vagy teljesen semleges? (hosszabb távon)

Figyelt kérdés

a moderátorokat kérem ne töröljék jó lenne választ kapni a kérdésemre mivel érdekes téma és elég kevés információ lelhető fel róla a netten vagy ha van is akkor az angolul



*az nem számít hogy megdagad mivel elmúlik vagyis tartósabb hatásra gondolok amit okozhat pluszba negatívan vagy akár pozitívan


Van aki esetleg kipróbálta?


régebben olvastam egy fórumon hogy óvszer alá rakott 2-3 db levelet és úgy sokkal nagyobb orgazmusa lett a szex végére



a videókat nézve jól megdagad igaz azok extrém sokat raktak rá de gondolom az elmúlik (videókra ezzel találtam rá: nettle penis)



2018. júl. 5. 14:28
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
74%

Az internetre barmi fel kerul, ami csak belefer, angolul is. Lapos fold, gyikember, csalan a faxodra.

Elso korben azt gondolom, sokkot kapna az illeto a fajdalom erejetol es ugyeletes mento vinne el. De elkepzelheto orgazmus a villamossineken haladva.

2020. febr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:

Ha nem allergiás rá akkor az első eset nem áll fent vagyis:


De elképzelhető orgazmus a villamossíneken haladva.

2020. febr. 14. 09:27
 23/45 A kérdező kommentje:

az indító kérdést kibővítem


Csalának milyen hatása lehet a péniszre hosszabb távon? Vagyis negatív* vagy akár pozitív a hatása vagy teljesen semleges?


( *az nem számít hogy megdagad mivel elmúlik vagyis tartósabb hatásra gondolok amit okozhat pluszba negatívan vagy akár pozitívan vagy teljesen semleges)


érdekes téma és elég kevés információ lelhető fel róla a netten vagy ha van is akkor az angolul

ezt most kitudom bővíteni több véleménnyel is kettőt lejjebb idézek is de ezek rövid távú hatásról vélemény


ahogy irtam erről van információm mivel eddig kb 20 férfi próbálta ki

de a punciról arrol nincsen ott egyáltalán jó érzés?


mert péniszen több vélemény alapján azt a következtetést vontam le hogy igen is jó érzés


két vélemény:

"Leirtam röviden ... nem voltam jo fogalmazásbol . De röviden ennyi kb.:

Nehezen álltam neki. Elsőre fájt nem tagadom. Ha rászoritod annál jobban.

De ahol már egyszer megcsipett ott már nem csip utána. Ha már mindenhol alaposan megcsipett után elönti a forroság és bizseregni kezd ami nagyon jo érzés. Utána ha vársz egy 5-10 percet akkor megdagad és érzékeny lesz. Majd kb 2 oráig bizsereg és kicsit szuros érzés, de joérzés. És egy külön élmény igy kiverni. Sokkal jobb ugy hogy megvan dagadva. "


"Tobb modszert kiprobaltam megis a csalanos az egyik legjobb.

Eleinte kepes arra, hogy megkonnyezz, faj.

Am egy keves ido utan egyre jobban es jobban kezded elvezni a csalanlevelek altal nyujtott

hatasokat, s mikor veglegesen kifejtik hatasukat akkor a legjobb. Megduzzad a farkad,

kisse langolni kezd, egyszeruen isteni elmeny igy maszturbalni."


leírom röviden és tömören hogyan csinálták akik kipróbálták az a 20 személy

1. alap hogy kesztyűt húztak fel a kezükre

2. kb 60-100 db levél és egy levelet addig használt míg már nem csipet

3. egyenként rakta a leveleket mindenhova a péniszen kivétel a herék oda ne rakták mivel ott fáj de a péniszen nagyon jó érzés az elmondásuk szerint

4. makra is raktak jó sokat de kb amikor felénél tartottak

5. végül pedig ujbol mindenhova raktak a péniszen míg elfogyott mind és egy levelet max 15-20 másodpercig használt

ezzel a technikával nagyon élvezetes volt számukra és eltartott kb 40-50 percig is és kb 10 személynek sikerült úgy el élvezzen hogy nem értek hozzá csak ép annyi ideig míg fel állt utána vártak 1-2 percet és el élveztek verés nélkül

a nyoma pedig 24 óra múlva eltűnik


hasonló videókat lehet találni netten is pl xhamster.com és a keresőbe beírod nettle


azért csak hasonló mert egyik sem ezzel a módszerrel csinálja

2020. febr. 14. 09:31
 24/45 anonim ***** válasza:
100%
Én csalán fölé guggoltam, és úgy raktam a farkam a csalán közé. Farkam zacskóm is beleért a csalánba
2020. febr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
76%

Az élettani hatásáról nem tudok nyilatkozni, hogy mi a helyzet vele hosszú távon illetve milyen gyakorisággal nem okoz gondot, erre én is kiváncsi lennék, mert szivesen játszadozom ezzel, egy ideje, de nyári szezonban kb 3-5 alkalommal eddig.


Rövidtávu kellemetlensége annyi volt számomra, hogy pár órával később/ alváshoz kellett kennem valami hüsitő kenőccsel. Mondjuk úgy, hogy nélküle okozott "Lázálmot" ha nagyobb felületen sok csipés ért.

Miket csináltam elküldöm privátban.

2020. febr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
89%

Négyszer írtad le, hogy "csalának"


CSALÁNNAK,ember

2020. febr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
76%
Csak ráteszed a leveleket, vagy megcsapkodod vele a farkad/nunid?
2020. máj. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
81%
Hosszútávon potencianövelő, de farok méretét hossz és vastagságnövelő hatása is van, próbáld ki, ha gondolod. Minél csípősebb, annál jobb. Lehetőleg ne csak a fitymát, hanem a makkot is dörzsöld be jó erősen.
2020. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
88%

Párom szokta vele dörzsölni a puncimat. feldagad tőle és kellemesen csíp.

finom büntetés vele akár fenekelés, akár punci dörzsölés.


Egy sub lány

2020. máj. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
83%
Ha mégegyszer leírod egy N-nel hogy csalánnak én belöklek egy csalános közepébe
2020. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!