Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők nálatok van szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nálatok van szex közben spricceles? Vagy ez mennyire jellemző? Nekem volt 2partnerem aki nagyon durván spriccelt én azóta imádom.

Figyelt kérdés
2018. aug. 17. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Spriccelés magyarán a pisilés. Nekem sose volt. De rendes orgazmusom mindig van. Lehet van aki tud spriccelni de szerintem viszonylag kevés nő
2018. aug. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs, de attól még van orgazmusom
2018. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Na, ujabb forduló a


“Az pisi - dehogy pisi”


Háborúban..


Egyébként az igazi squirt nem az.

2018. aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A squirt nem pisi. Hihetetlen, hogy sok nő sincs ezzel tisztában.
2018. aug. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van és kissé zavar. Egyebkent tenyleg nem pisi, direkt kimegyek elotte sokszor pisilni.:)

24/N

2018. aug. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 90%-ban spriccelek szex közben, és az k*rvára nem pisi, mindig pisi+zuhi van szex előtt, és ráadásul elég sok jön, annyi idő alatt nem is termelődne annyi pisi.:D Ezt csak azok a pasik terjesztik, akik undorodnak tőle, meg azok a nők, akik még nem spricceltek (squirt). U.i.: akkorát élvezem úgy, hogy beleremegek.;) 19/L (12 éves korom óta így élvezem el, akkor maszturáltam először).
2018. dec. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!