Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jellemző az hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző az hogy egy párkapcsolatban/ házasságban a nőnek kevés a szex vagy rossz? Én ffiként sok munkatársától hallottam ezt hogy ffinak kevés vagy rossz.

Figyelt kérdés
2018. márc. 17. 05:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem x év után sajnos nagyon. 40f de itt majd olyan válaszokat fogsz kapni, hogy 3gyerek mellett is napi 1x szexelnek és minden csodás meg hasonlókat... Itt csupa szupermenes ember él és még a gyakorizás is belefér az életükbe 😀
2018. márc. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Tényleg akár hol ismerettsegi körben, munkahelyen, bárhol beszélgetek a ffiak sokat panaszkodnak hogy... unalmas a párjuk mert nem enged ujjat... vagy nem nőies már nem vonzó...vagy egész egyszerűen csak nem enged szexhez.

De sokszor van amikor nő is ott van a beszélgetés során de sosem mondanak semmit.

2018. márc. 17. 06:14
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

A szexhez két ember kell. Akkor tök logikus, hogy a felesége is ugyanolyan ritkán szexel és az is pocsék.

Sőt: nők esetében a ritkuló szex oka, hogy egyre laposabb és már nincs orgazmusa.

2018. márc. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én elhiszem azt is hogy ha a nő nem kívánja lehet a párja szar a szexben.

De ami nekem fura lehet rosszul gondolom de a ffiak beszélnek róla, zavarja őket vagyis érdekli a szex hiánya vagy rossz minősége.


A nők meg nem beszélnek erről vagy nem mozgatja őket?!


Vagy ők megoldják magukban?

2018. márc. 17. 06:38
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

Pasiként mondom, szerintem a nők is szenvednek a szex hiányától.

Erre a hiányra egyértelmüen célozva, mondjuk úgy felajánlották, hogy próbáljuk pótolni.

2018. márc. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Nyilván nem neked mondják, hanem a barátnőiknek. Körülnézel ezen az oldalon, sok nő írja hogy a párja önző szexben és neki sosincs orgazmusa.
2018. márc. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Már azt se tudom hol van a pasinak...

Amikor pocsék, arra megy az egész, hogy ő szétrobban, és csak ürítene, na furjon lukat a matracba. Van az a pont amikor inkább alszol, krónikusan fáj a fejed. Persze ezt megelőzi csomó beszélgetés irányítás, kezdeményezés

2018. márc. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Egy no nyilvan nem veled fogja ezt megbeszelni.
2018. márc. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%
De az a baj, hogy a párunkkal sem lehet megbeszélni. Érdekes ha annyira béna volnék az ágyban miért volt egy évig olyan sportos szeretőm aki után minden férfi megfordult az utcán? 40f
2018. márc. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Környezetemben, ez volt a nőknél a fő válóok. Elegük lett az ötperces, havi 1-2 szexből, ami nekik csak nyűg volt.
2018. márc. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!