Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jellemző az hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző az hogy egy több éves párkapcsolatban/ házasságban a nőnek kevés a szex vagy rossz? Én ffiként sok munkatársától hallottam ezt hogy ffinak kevés vagy rossz.

Figyelt kérdés
Normális hogy a férfi szerető után néz ha nem kap elég....?
2018. aug. 17. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nem normális, egy bizonyos mélységű és igaz “családi összetartozásal egybefűzött” szeretettel teli kapcsolatban - ez nem fér bele.

Családom, barátaim sem csalom-verem át, akkor a szerelmem?

Feltételezem ott nem az a szeretet van meg, vagy még annyi sincs, amennyit a barátaid iránt érzel...

És ez nem normális. Ha már megcsalás van, jobb a tiszta kilépés a kapcsolatból. Utána mire számit az illető? Az ugyanolyan rossz kapcsolata mellè, még hazudnia is kell (lélek romboló), és állandó vesződés...

2018. aug. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

*Mennyire jellemző az hogy egy több éves párkapcsolatban/ házasságban a nőnek kevés a szex vagy rossz?


Ez azokra a kapcsolatokra jellemző, ahol 5-110 évew vannak együtt, és csak szexből indultak. Mögötte meg nincs érzelem. A vége mindig 5-10-15 év után válás.

2018. aug. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*5-10
2018. aug. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Ahol a férfinak kevés és rossz, ott a nőnek is nyílván....

Illetve még azért lehet kevés, mert a nőnek rossz, és inkább terel.


Pl. A mostani párom előtt nekem sosem volt férfival orgazmusom, csak egyedül... A nők nagy részének kicsit nehezebben jön meg a vagyis még a kielégülés is, mint a férfiaknak.


Nem normális szerintem szeretőt keresni, mert a problémákat meg kell oldani és nem szőnyeg alá söpörni.

Egy sima kapcsolatban gyávaság szeretőt tartani, akoor inkább szakítson és keressen mást.

Házasságban meg árulás, mert a társadat alázod meg, ahelyett, hogy helyrehoznád a bajt.

Szerintem.

2018. aug. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2018. aug. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Én a saját környezetemben azt tapasztaltam, hogy ahol felmerül ilyen probléma, ott MINDIG a nőnek túl kevés :D
2018. aug. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De nekem mint férfi hiányzik a szex. Neki viszont nem!

Mással sem ezt is mondta. Elég neki a gyerek

2018. aug. 18. 07:34
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Egy nő egy aktus során jó ha egyszer talán elmegy (nézzünk egy órát kb )

Nőnek sajnos sokkal nehezebb az hogy orgazmushoz jusson nem megy olyan könnyen mint a férfiaknak

Egy férfi egy óra alatt akar 3x is elmehet pláne ha meg fiatal és birja

Sok nő egy aktus során meg az orgazmus közelébe sem ér el

Átkozott biológia jól kicseszett a nőkkel

Pedig milyen jó lenne ha a nők is olyan könnyen jutnának orgazmushoz mint a ferfiak. Nem lenne az hogy a nőknek nincs kedve a szexhez , mert ezért nincs sok kapcsolatban egy idő után szex. Nők bele unnak hogy sokszor csak a férfi jut orgazmushoz nő meg alig vagy soha

Pláne hogy egy idő után a ferfiak szeretik össze csapni a szexet durr bele a közepébe már nem akarjak orálisan kényeztetni a pártjukat

Csak durr a lyukba 10 lökés és kesz a szex

Aztán csodálkoznak a ferfiak ha a nők ezt megunják és mindenféle indokot kitalálnak hogy ne keljen szexelni . Férfiaknak könnyű nekik mindig jó a szex nekik mindig van orgazmusok és a szex lényege az orgazmus

2018. aug. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Senkinek nem elég a gyerek. A másik teste hiányzik. Bárki bármit hazudik akkor is kell a két test összeforrása. Ha kerül azért mert rossz. Nem úg működik ahogy kellene ezèrt van kerülés.
febr. 2. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!