Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kismellu lányok, titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kismellu lányok, titeket mennyire zavart, hogy kisebb a melletek az átlagnál?

Figyelt kérdés

Ha tegyük fel a baratotokat nem zavarja, titeket akkor is zavart csak úgy vagy amikor nem tudtatok felvenni egy ruhát emiatt?


(Leginkább azokra gondolok, akiknek A-s melluk van 🙂 )


Kort is írjatok legyszi :)



2019. márc. 6. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez személyfüggő, van kit zavar, van kit nem.

Általában az ember mindig mindenre panaszkodig, télen a meleget várja, esőben a napsütést, melegben a szép havat stb.

Van aki nem érzi magát ez miatt eléggé nőiesnek, míg más örül mert nem annyira závaró.

Kinek mi.

2019. márc. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Eléggé, de annak örülök, hogy ruhaválasztásnál nem okoz gondot. A nagyobb mellű lányoknak szerintem inkább problémás a ruhaválasztás mert sok felső (ami alapból jó méret lenne) lehet szűk/szoros a mellrésznél.17
2019. márc. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
51%
Egyáltalán nem zavar, sokkal kényelmesebb vele, ruhában is jobb, bár nekem tényleg konkrétan semmi nincs. Ha ez lenne bármelyik fiú baja, lesz*rnám és kinyitnám neki az ajtót, hogy akkor mehet.
2019. márc. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Nekem 75/A melleim vannak, szóval az átlagnál kisebbek. Nem mondom hogy nem vágyom egy picit nagyobbra, volt olyan idő amikor kifejezetten zavart. De mára már abszolút előnyként tudom felfogni, pl. éppen ma tartottam egy barátnőmmel melltartó mentes napot. Nem kellett félnem hogy ide-oda lötyög, vagy így-úgy nem jó, mert melltartó nélkül is a helyén marad :)

Egyébként ezt is lehet valahogyan optikailag növelni, nem lehetetlen, ha valakinek erre van szüksége.

16/L

2019. márc. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
77%

Engem középiskolában zavart, mert sok fiú beszólogatott, hogy deszka vagyok (70-75 A) stb. Aztán lett barátom, aki imádta/imádja most is, és szépen lassan elfogadtam. (Hozzátartozik a sztorihoz, hogy 184 cm vagyok 65-70 kg között, sok pasit nem is érdekel a mellem, mert "szép hosszú combjaid vannak" )

Tehát én a párom miatt kezdtem elfogadni magam így, ahogy vagyok. Az pedig külön jól esik,hogy pántnélküli melltartóval, vagy akár melltartó nélkül is fel tudok venni pánt nélküli egyberuhát.

2019. márc. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
61%
22/L
2019. márc. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%

A nők sosem elégedettek a testükkel.

Egy srác nem a melled miatt fog megkedvelni vagy sem :)


De ez a kérdés egyébként elég bunkó volt O,o

2019. márc. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 piroska és a farkas ***** válasza:
Én jó 28-9 éves koromra tudtam elfogadni az adottsàgaimat. Volt pàr év, amikor még vastag szivacsú melltartót is hordtam, de az vmi embertelenül kényelmetlen. Azóta férjem lett, akinek a körte alkatommal vagyok tökéletes. 3. gyermekünket vàrom, ilyenkor mindig megnőnek a melleim, màr relatíve, szóval mondjuk inkàbb làthatóvà vàlnak...aztàn visszamennek az eredetibe. Mondjuk legalàbb a tartàsuk olyan, h szerintem sok 18 éves megirigyelhetné, pedig 38 vagyok.
2019. márc. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!