Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Egyéb kérdések

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mit lehet azzal csinálni ha érzem hogy folyik ki belőlem a sperma? Olyan undorító és idegesítő.

Reggel szexelunk és utána még munkában is amikor dolgozok érzem ahogy jön kifelé.

máj. 22. 10:09  Privát üzenet  

A válaszok
Ne élvezzen beléd.Mi mást?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont máj. 22. 10:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De azt a részt imádjuk és gyógyszert szedek mert allergiás vagyok az óvszerre

# 2/8Időpont máj. 22. 10:13 Privát üzenet
Akkor fogadd el, hogy ez ilyen.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont máj. 22. 10:17 Privát üzenet
Élvezzen a szádba, lenyeled és nincs ilyen gond..

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont máj. 22. 10:25 Privát üzenet
Ilyenkor tegyél be ilyen kis tisztasági beteteket. Én pl fel órán belül kifolytatom magamból. Próbáld az izmaiddal csinálni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont máj. 22. 10:29 Privát üzenet
füröggyé le!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont máj. 22. 10:53 Privát üzenet
Utána nyomd ki magadból, a nagyja ki fog jönni.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont máj. 22. 12:18 Privát üzenet
csináljátok kutyában és amikor felállsz, a levegő nyomása kinyomja belőled az összeset, vicces hangok társaságában.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont máj. 22. 12:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Srácok! Ha egész nap áll a bré, nektek is folyik ki állandóan az előfolyadék? Nem rohadt idegesítő?
Már vagy 5 éves korom óta tudom hogy allergiás vagyok, naponta elfújok kb.50 db zsebkendőt, a rekordom 300db/nap amikor rosszul vagy, hogy kezeljem, ha a gyógyszerek is csak 3-4...
Hogyan lehet letiltani Grumpy Cat-et? Nagyon idegesítő, hogy mindenhol ez van, a csapbol is ez folyik. A kérdés tehát hogyan lehetne megoldani, hogy ne lássam többet?
Miért van, hogy melegben, mikor már ezek a 40 fokok vannak, meg azért kevesebbnél is állandóan folyik az arcomon a víz. Máshol nem izzadok. Tanácsok? Nagyon idegesítő és nem is túl esztétikus.
Én vagyok a béna? Aventes cumit használunk és csomószor van olyan, hogy rátekerem a tetjét de mellette szivárog vagy ömlik a tea. Van, hogy 4-5x rácsavarom mire nem folyik. Irtó...
Olyan idegesítő hogy állandóan erős folyásom van, már nem is merek felvenni vékonyabb nadrágot nehogy még az is olyan legyen! Ha már kimegyek egy kicsit sétálni, megyek 2lépést...

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!