Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A baratomnak egy nagyon jo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratomnak egy nagyon jo szexi meglepetest talaltam ki, de tervezett szexnel mindig tul nagy rajtam a nyomas es nem tudom elengedni magam. Tippek?

Figyelt kérdés

Ha valamit tervezek, elokeszulok, beoltozok, ilyesmi, altalaban tulsagosan izgulok, es ezert szinte egyaltalan nem tudok ellazulni, mire a szexre kerul sor. Emiatt sosem fenomenalisak ezek az ejszakak. Neha vele is ugyanez van, bar nem ilyen erosen.


Van valakinek valami tippje, az alkoholon kivul?


Az otletet nagyon szivesen megvalositanam, de kicsit draga ahhoz, hogy rosszul suljon el..



2019. máj. 22. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
2019. máj. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
lehet, hogy az lesz
2019. máj. 22. 10:32
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Igyal egy kicsit, de tenyleg kicsit.
2019. máj. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen ötletre gondolsz, ami olyan drága?
2019. máj. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne készülj meglepetéssel, majd csak ha eltelik 1-2 év és már összeszoktatok. Addig inkább azt csináld, hogy ha menet közben jut valami eszedbe, azzal lepd meg inkább.
2019. máj. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mar eltelt tobb mint ket ev:)
2019. máj. 22. 10:44
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Hát ezek szerint nem elég 2 év. Füves cigit hanyagold, csak ezért ne kezdj el drogozni vagy inni.
2019. máj. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem gáz,ha bármi szer kell ahhoz,hogy ellazulj egy ilyen helyzetben.

Ha neked ez nagy stresszt okoz,akkor ne csinálj ilyet. A szex nem a stresszről szól,az csak elrontja. Csinálj olyat,ami neked is kényelmes. Biztosan ő is kompromisszumkész lesz, nem fog veled szakítani csak azért, mert valami nem úgy alakul,ahogy neki legjobban tetszik.

2019. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen a barátnőm. Még 5 év után is. (Persze sokal jobb a helyzet de még mindig rájön néha) Nem tudok mit mondani. Ne aggódd túl. Gondold végig: min is izgulsz? Hogy nem sikerül úgy ahogy eltervezted? Na és? Egyszer élünk. Arra gondolj h milyen szerencsés a párod h szexi meglepetéseket találsz ki neki :)


Miután előkészültél, beöltöztél stb, ne ronts be rögtön a hálószobába, hanem hagyj magadnak egy kis időt az ellazulásra. Nézegesd magad a tükörben, ülj a kanapén, ilyesmi. Tegyél be valami kellemes zenét.


Egy pohár bor sztem segíthet a dolgon, de többet ne igyál semmiképp.


Hidd el, ha lesz pár alkalom amit sikerül nem túlizgulnod, utána már nem fogsz annyira :)

2019. máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Nekem a tanácsom az lenne hogy tegyél meg mindent azért hogy elfogadd teljesen magad külső és belső értelembe egyaránt. Fogyj le, sportolj naponta fél órát vagy többet, adj magadra többet stb. Az alkohol és fű is megoldás lehet de csak rövid távon..


Sok sikert!


25F

2019. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!