Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Egyéb kérdések

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

A baratomnak egy nagyon jo szexi meglepetest talaltam ki, de tervezett szexnel mindig tul nagy rajtam a nyomas es nem tudom elengedni magam. Tippek?

Ha valamit tervezek, elokeszulok, beoltozok, ilyesmi, altalaban tulsagosan izgulok, es ezert szinte egyaltalan nem tudok ellazulni, mire a szexre kerul sor. Emiatt sosem fenomenalisak ezek az ejszakak. Neha vele is ugyanez van, bar nem ilyen erosen.

Van valakinek valami tippje, az alkoholon kivul?

Az otletet nagyon szivesen megvalositanam, de kicsit draga ahhoz, hogy rosszul suljon el..

Keress kérdéseket hasonló témákban: szex, erekció, felizgatás, izgalom, stressz

máj. 22. 10:09  Privát üzenet  

A válaszok

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont máj. 22. 10:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

lehet, hogy az lesz

# 2/10Időpont máj. 22. 10:32 Privát üzenet
Igyal egy kicsit, de tenyleg kicsit.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont máj. 22. 10:37 Privát üzenet
Milyen ötletre gondolsz, ami olyan drága?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont máj. 22. 10:38 Privát üzenet
Hát ne készülj meglepetéssel, majd csak ha eltelik 1-2 év és már összeszoktatok. Addig inkább azt csináld, hogy ha menet közben jut valami eszedbe, azzal lepd meg inkább.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont máj. 22. 10:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

mar eltelt tobb mint ket ev:)

# 6/10Időpont máj. 22. 10:44 Privát üzenet
Hát ezek szerint nem elég 2 év. Füves cigit hanyagold, csak ezért ne kezdj el drogozni vagy inni.

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont máj. 22. 12:34 Privát üzenet

Szerintem gáz,ha bármi szer kell ahhoz,hogy ellazulj egy ilyen helyzetben.

Ha neked ez nagy stresszt okoz,akkor ne csinálj ilyet. A szex nem a stresszről szól,az csak elrontja. Csinálj olyat,ami neked is kényelmes. Biztosan ő is kompromisszumkész lesz, nem fog veled szakítani csak azért, mert valami nem úgy alakul,ahogy neki legjobban tetszik.

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont máj. 26. 18:30 Privát üzenet

Nekem is ilyen a barátnőm. Még 5 év után is. (Persze sokal jobb a helyzet de még mindig rájön néha) Nem tudok mit mondani. Ne aggódd túl. Gondold végig: min is izgulsz? Hogy nem sikerül úgy ahogy eltervezted? Na és? Egyszer élünk. Arra gondolj h milyen szerencsés a párod h szexi meglepetéseket találsz ki neki :)

Miután előkészültél, beöltöztél stb, ne ronts be rögtön a hálószobába, hanem hagyj magadnak egy kis időt az ellazulásra. Nézegesd magad a tükörben, ülj a kanapén, ilyesmi. Tegyél be valami kellemes zenét.

Egy pohár bor sztem segíthet a dolgon, de többet ne igyál semmiképp.

Hidd el, ha lesz pár alkalom amit sikerül nem túlizgulnod, utána már nem fogsz annyira :)

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont máj. 26. 19:31 Privát üzenet

Nekem a tanácsom az lenne hogy tegyél meg mindent azért hogy elfogadd teljesen magad külső és belső értelembe egyaránt. Fogyj le, sportolj naponta fél órát vagy többet, adj magadra többet stb. Az alkohol és fű is megoldás lehet de csak rövid távon..

Sok sikert!

25F

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont máj. 26. 19:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Csajok, Rácz Jenő séf jó pasi?
Hogyan kellessem magam minnél feltünésmentesebben?
Szép, szexi-e a lábfejem?
Szerintetek is izgató, ha egy lánynak pirosak a körmei a lábán vagy kezén és vékony, ívelt, kecses ujjai vannak? Vagy amikor a lábujjai kicsik, rövidek? Én a kislábujjat is...
Hogy kivitelezzem a ma esti szexi meglepetést?
Szerintetek az gáz ha a csaj csinál a pasiának olyan meglepetést hogy gyertya fény füstölgő rozsa szirmok és egy szexi ruha? és a pasiknak az ilyen tetszik? Vagy felejtsem el az egészet?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!