Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok, hogy lehet megkülönböz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hogy lehet megkülönböztetni egy szűz fiút első látásra? (Tippek, rutin, legendák? )

Figyelt kérdés

2019. máj. 22. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Még szex után sem tudhatod, hogy az volt-e, vagy nem.
2019. máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Valakin nagyon látszik az öregszüzesség pl.

Húsz felett vesztettem el, és bőven levágta két lány ismerősöm is. Persze tagadtam... de ez látszik.


Egészen máshogy áll a nőkhöz egy idősszűz férfi, már beszédben, éretlenségben, tekintetben. Valahogy kiszagolják a kis szarvasgomba túró malac orrukkal :D


Persze ez 16-18 évesen még nehéz, ott sok fiú szűz későnérő... 20 felett viszont egyértelműen mintha stigma lenne ütve az ember fejére. Egy rutinos csaj azonnal levágja.

2019. máj. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

Általában amúgy női praktikákkal, "teszteléssel" buktatnak le.


Addig és olyan kínos kérdéseket tesznek fel, amiből aztán elvörösödve sem tudod kivágni magadat. Főleg bulikon, ittasan.


Jó hír, hogy azért csak találgatás szintje ez, és gyakran viccet csinálnak belőle, kinevetnek társaságban. "Na te biztos érintetlen szűzike vagy, látszik rajtad"


Ezzel porba alázva egy aggszűz férfi önbizalmát. A női kegyetlenségnek nincs határa :D


Hazudj minél többet, gyakorold a hazugságot tükör előtt amíg el nem hiszed már saját magad is. És tegyél ellene hogy minél előbb levetkezd ezt a kórságot. Minden eszközt meg kell ragadni, hogy leküzdd a szüzességet.


Utána már ha viccelődnek is, max velük nevetsz, tudod hogy férfivá értél :d

2019. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Sajnos ez igy van utolso. 27 eves szuzkent annyi megalazas ert az idok soran, hogy vegul prostinal vesztettem el.


Legjobb amikor friendzoneol a lany, aztan kipofazza a "barinoknek". Vegul a fuledbe jut vissza a pletyka. Es ezek ertelmiseginek tanulo egyetemistak.


20 felett azonnal prosti. Eletem legjobb dontese volt (sajnos jó keson), es az az erzes hogy vegre nem kell tobbe szegyenkeznem/hazudnom rola :)

2019. máj. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek az őszinte válaszokat !

(csak még nem voltam együtt a barátommal,

rákérdezni még nem akartam,hogy szűz-e még,így gondoltam hátha van rá más praktika ami elárulja. De majd kiderül .. :D)

2019. jún. 2. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!