Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak mit javasoltok?...

Első autónak mit javasoltok? 2,5m ig.

Figyelt kérdés

Üdv Mindenkinek!


Pontokba szedve:

-Használat vegyes: 90% budapest 10% autopálya

-Keret: 2,5m ft ig.

-Cél: rutint szerezni autóvezetésben nagy autóval majd fél év 1 év után komolyabb autóra váltás (A8,S8, Bmw 7)


Mivel a hosszútávú cél egyértelmű ezért én automata kocsiban gondolkodnék (tudom ez sokatok szemében szentségtörés). Üzemanyag és egyéb költségek annyira nem érdekelnek.



2016. dec. 19. 10:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Az oszt igen!Te aztan nem gagyizod el: "majd fél év 1 év után komolyabb autóra váltás (A8,S8, Bmw 7)"


Innentől kezdve nem ertem a kerdest mert ezek szerint penzed van,akkor mi minek kellünk ide?!?Meg ugye fél maximum 1 evre kellene ajanljunk valamit.....ilyen rovid tavra vegyel olyat ami jol esik!

2016. dec. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Nagyon zöld vagyok a kocsikhoz... Nagy autóban is csak azért gondolkodom, mert nekem a belső luxus a fontos a külső annyira nem.


De bevallom hogy elég rutintalannak érzem még a vezetésemet, és ne merek olyan autóba ülni amit "nagyon" sajnálnék összetörni. Kérdésem az, hogy rutint szerezni miben érdemes. Vegyem ugyan azt a szériát csak öregebbet? vagy inkább valami méretben nagy de olcsó márkát? Tényleg nagyon érdekel mit gondoltok.

2016. dec. 19. 10:23
 3/33 anonim válasza:
Vegyél egy Suzuki Swiftet 250-ért.
2016. dec. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Miért nem mersz? Van itt lóvé, akkor nem mindegy hány bmw 7-est törsz össze?
2016. dec. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

"Miért nem mersz? Van itt lóvé, akkor nem mindegy hány bmw 7-est törsz össze?"


uhm...Nem ez lenne a cél.

2016. dec. 19. 11:38
 6/33 A kérdező kommentje:
Meg másrészről, az hogy szerencsés helyzetben vagyok az nem azt jelenti, hogy szórom a pénzt mindenfelé. Őszintén érdekelne értelmes felnőtt emberek tapasztalata/ javaslata.
2016. dec. 19. 11:47
 7/33 anonim ***** válasza:
Nagyon sok olcsó nagy autó van amúgy. Régi w140-es merci, audi 200, lexus ls 400, opel omega, stb.
2016. dec. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Ezek mindegyike használhatónak tűnik. A merciről tudtok valami insidert?
2016. dec. 19. 11:57
 9/33 anonim ***** válasza:
Ha van ennyi pénzed akkor javaslok egy használtautó kereskedést, igaz kicsit többe kerül mintha a netről vadásznád le az autót, de rengeteg időt spórolsz és ha szerencséd van kapsz valamennyi garanciát is a kocsira. Automata szerintem is sokkal jobb.
2016. dec. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. nagyon rossz dolgokat hallottam az autókereskedőkről. ismersz jót budapesten?


Közben rákerestem neten, ez az autó szerintetek használható? [link]

2016. dec. 19. 12:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!