Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak (és nők)! Milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak (és nők)! Milyen alapon érzitek magatokat erre feljogosítva?

Figyelt kérdés

A többségnek a kis mell jön be, van, akinek már a B is túl nagy. Oké, értjük, felfogtuk.


De hogy jöttök ahhoz, hogy belekössetek a nagyobb mellű lányokba?

Mi ebben az élvezet?


Ha korrekten leírja valaki "sose akarnék nagy mellet, imádom, hogy az enyém kicsi, könnyebb öltözni, sportolni, és a férfiak is jobban szeretik" azt mondja az ember, igen, ennek a lánynak teljesen igaza van.


Ellenben ha valaki azt írja, "Hányok a csöcsparádétól, és a pasik is", akkor arra miért kéne bólogatni?

Miért kéne igazat adni neki?


Ugyanígy ha egy pasi azt írja "Mindigis a kicsit preferáltam, esztétikusabb, praktikusabb, minden szempontból. Sose kéne nagymellű lány, akármilyen csinos is" azt mondja az ember, egészségére, az ízlés az ízlés.


Ellenben ha úgy fogalmaz "A nagymellű lányok ocsmányak, lóg a csöcsük a bokájukig, ki nyúlna már hozzájuk" arra nem lehet bólogatni. Nem lehet és kész.


Akkor a magukat rendesnek, kedvesnek, értelmesnek tartó férfiak miért csinálják ezt?

És a nők? Örülj, hogy tökéletesnek születtél, és 80 éves korodban is a plafont fogja bámulni a tinicicid álló helyzetben. És hagyj mindenki mást békén.


Nem, nem csak az oldalon megy ez.

A saját apám volt az első, aki beszólt, mikor 14 éves voltam.

Napi szinten ment a "Vigyázz, egyszer rá fogsz lépni!" meg a "Hé, elránt a csöcsöd!" meg a "Látsz még a lábad elé tőlük?!"

Pedig nem volt akkora nagy mellem, 75C kosaras voltam akkoriban.


Aztán jött a cseszegetés az iskolában fiúktól, lányoktól egyaránt.

Aztán az egyetemen. Aztán itt az oldalon.


Már olyasmiért szégyellem magam, amiről és ami ellen nem tehetek.


A volt párom is megjegyezte, kis mellekkel sokkal szebb lennék, ahogy minden nő.

A jelenlegi szerintem csak azért hallgat nagyokat, mert szorult belé egy kis empátia, és észrevette, hogy erre a témára érzékeny vagyok.


De fiúhaver is megjegyzte már, "Mellkisebbítés után te is jó leszel".


Nem szeretnék kisebbíteni.

A súlyuk miatt jó lenne, persze, több, mint egy kg egyenként is, de 2-3 méretnél többet nem vennének le, mert nem lehet, 3 méret mínusszal pedig még mindig D-s lennék, nem A-s. A-t vagy B-t nem tudnak csinálni, mert képtelenség.


2019. máj. 24. 09:38
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem voltak sosem kis melleim, de beszólást nem kaptam rájuk, csakis pozitívan. :) Én csak azt tudom elképzelni, hogy azért teszik szóvá, mert a testalkatodhoz képest aránytalanul nagyok, mert normális esetben szerintem pont, hogy a nagyobb melleket preferálják a pasik. Csak te tudhatod, hogy milyen testalkatú vagy, ránézésre mekkorák a melleid egy pólóban, milyen az összhatás, ha magadra nézel. Mondjuk ennek ellenére bunkóság ilyen stílusban beszólni bárkinek is olyanért, amiről nem tehet.

36N

2019. máj. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:

Centire pontosan megegyezik a mellbőségem a csípőbőségemmel, 97cm.


Persze ettől még hatalmasnak hat, mivel a derekam csak 67cm, és nem vagyok kövér.

Szóval, aki meglát, az tényleg csak annyit lát "jön két csöcs szembe".

De attól még nem kéne szóvátenni, zavar engem magamtól is eléggé.

Egy duci lánynak se esik jól, ha folyamatosan megkapja, "Fogyj le!" Na, ez ugyanaz.

2019. máj. 24. 09:50
 3/58 anonim ***** válasza:
58%

Te nem tudom, honnét szedted ezt a baromságot, ugyanis a többségnek a nagy mell tetszik.

Egy kis mellű lány

2019. máj. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:

Én is a nagyobb melleket pártolom,szeretem.A nagyon nagyot nem igazán meg a nagyon kicsit sem.

Legyen arányos a testével.


Nem tudom ki akasztott ennyire ki de a többség a nagyobbakat szereti.

2019. máj. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:

Már sokan. Rengetegen megszóltak már, mintha tehetnék róla.


Kezdődött azzal, amit írtam, hogy apám hogy viselkedett, akár mások előtt is lazán "csöcsparádénak" szólított.

Beteg dolog kivetíteni az egyéni szexuális preferenciáit (tehát hogy csak a kismellű nő a nő) a saját gyerekére, de hát ez van.


Illetve sokszor már lányok is biztattak, nem ártana megcsináltatni azt a műtétet, nem várhatom el, hogy ilyennek fogadjanak el...

2019. máj. 24. 10:08
 6/58 anonim ***** válasza:

Van baj a fejekben... De leginkább a tiédben, hogy ilyesmivel foglalkozol.

Már rögtön az első mondatodat rosszul indítottad, hogy a "többségnek". ...attól, hogy te ezt látod, mert ezt AKAROD látni, még nem így van. Legalábbis ez az én személyes tapasztalatom.


Egy nagymellű nő

2019. máj. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
58%

Hosszú egy leírás, de már az eleje hibásan kezdődik...

"A többségnek a kis mell jön be"

Ez kérlek, baromság. CSÖCSŐŐŐK! Azok a jók! :P

2019. máj. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
Basszus mindenki 78%-os...
2019. máj. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 Ibiza2019 ***** válasza:
33%
Ha jol ertelmezem a kerdezo egyetlen problemaja, hogy nagy a melle es log...
2019. máj. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
19%

Majdnem biztos, hogy ez a kérdés kamu. A fogalmazásból ítélve férfi a kérdező és csak provokálni akar. Úgyhogy fölösleges érdemi hozzászólásokat írni.

Az általánosítás sose jó, de szerintem a többség a nagy melleket szereti (biológiai ok).

Egyébként meg C kosár nem nagynak számít, hanem közepesnek. Szerintem a nagy D-től kezdődik, de inkább E..

Úgyhogy megvolt a napi kamukérdés, köszönjük :)

2019. máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!