Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nehéz volt rávenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nehéz volt rávenni magatokat az első popónyalásra?

Figyelt kérdés
Szeretném ha a barátnőm kinyalná a fenekemet, de még nem sikerült 100%ig rávennem...
2018. márc. 6. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te hogy vagy vele, de szerintem ez nem olyan alapvető dolog. Engem például rá lehetne venni, de szerencsére a párom nem túl extrém ilyen téren és én ezzel tökéletesen ki vagyok egyezve. Mindenesetre sok sikert.
2018. márc. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Kb én könyörögtem a volt barátomnak, hogy kinyalhassam neki *-*

Imádtam.


Sajnos a párom nem engedi :/

2018. márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Én csináltam ilyet pasimnak, de utána már úgy néztem rá hogy kis buz.k@ . Vége is lett a kapcsolatnak. Nekem ne terpesszen egy férfi ! Hányinger
2018. márc. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Ja, és ne lepődj meg ha szakítás utána majd elmeséli a baratnoknek hogy mekkora egy “férfi” vagy!
2018. márc. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#2: Ne törődj vele, harcold ki, ami jár neked! :D

(Az ilyen hibbant pasikat sosem értettem...)

2018. márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Köszi a bíztatást😁
2018. márc. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Hmm,ha a barátnőd nagyon szeret megteszi,de ez sem biztos.(Minden ember másképp gondolja ezt.)Lehet tetszene neki,lehet hogy nem.De könnyen poént csinálhatsz belőle.Pl:Kinyalnád a fenekem? Nem. Erre te:csak vicc volt.

Én ezt tenném.

2018. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem a szerelemről szól, utálom, amikor valaki azzal jön, hogyha szeret megteszi. Én sok mindenben benne vagyok, de fenéknyalásra senki nem tudna rávenni. Ha csak rágondolok, kellemetlen érzés tölt el, ez van. Olyat meg nem csinálok a szexben, aminek a gondolata is taszít.
2018. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13%
Én férfiként totàl értetlenül àllok ezelőtt. Nekem ez b*zis, ha a partnerem kérné sem engedném. Én szìvesen csinàlom egy nőnek de hogy nekem csinàljàk az elkêpzelhetetlen.
2018. ápr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Te egyébként közvetlenül utána szívesen csókolóznál a barátnőddel?
2018. máj. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!