Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha az első randin volt sex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első randin volt sex mit gondoljak a férfiak?

Figyelt kérdés
Igen sajnos első randin megvolt a dolog.Nemtudom mi volt velem de teljesen elvette az eszem.Félek hogy ezért elveszítem.Azóta is ír, és hív naponta többször, de nemtudom mennyit rontottam ezzel a kapcsolatunkon.Férfiak ti hogy gondoljatok?

2019. jún. 16. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
mi ?? fogalmazd mar meg normálisan 😀
2019. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha naponta ír és hív akkor mi a fenét rontottál volna el????

Gondolkozz! Tök jó vagy nála!

2019. jún. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Én azt gondolnám, hogy másra nem vagy jó. Az, hogy nem tudsz magyarul, csak megerősít ebben.
2019. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elôször is vedd fel neki a telefont ! :D
2019. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan pasim, akivel az első randin lefeküdtem, és később össze is költöztünk.
2019. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg kommunikáljatok?


Ha semmi probléma, semmi probléma nem lesz, maximum vicces lesz visszaemlékezni erre, te pedig megnyugodhatsz.


Ha pedig vannak gondok, ennyit róla, megy tovább az élet.

2019. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Csak akkor van jelentősége, ha azt várod egy férfitól, hogy később feleségül vegyen. Ha élettársi kapcsolatban akarsz tőle gyereket, családot, már akkor sem. 30-as elvált, gyerekes nőtől már az a fura, ha jól sikerült randi nem szexel végződik.
2019. jún. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vedd fel neki a telefont és ne írásban kommunikáljatok.
2019. jún. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Azt gondolják hogy egy ribizli vagy mert első randin csak a legolcsóbb legtartástalanabb lánykák adják meg magukat. R

Belőled lesz a kiábrándult csalódott minden pasi szemét c. Nő. Szánalmas vagy de azért írj rám elérhető vagyok mindössze 1 randira Győr környékén

Szoszi

2019. jún. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na vajon? Kihasznál ameddig kedve tartja. Ostoba...
2019. jún. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!