Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolják egy páran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják egy páran azt, hogy ha egy férfi szűz az első együttlétkor nem lesz ügyes?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, ha ketten szeretik és kívánják egymást akkor nem lehet elszúrni az első együttlétet mivel, ha szeretik egymást ösztönösen jön az egész.
2017. febr. 23. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
azért, mert 20 másodperc alatt nehéz ügyesnek lenni :)
2017. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Az en parom nem ment el az elso alkalommal, uh ez nem feltetlen igaz #1-es.
2017. febr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Te első, így jártál...


Az én páromnak én voltam az első... lehet, hogy csak 2-3 perc volt a konkrét behatolás, de, addig, amit csinált, isteni volt... élveztem... majd rá 5 percre, miután elment, újra harcra kész volt és akkor már kb. 45 percig bírta és valami, fantasztikus volt és azóta is az!

2017. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Azért mert sok olyan van aki nem szűz és mégsem ügyes :D
2017. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

bocs a GYK-s szüzek természetesen nem bénák! Ők a 22-es farkukkal 1.5 órán át kényeztetik a barátnőjüket mind egy szálig.


A nem GYK-s szüzek viszont általában bénák.

2017. febr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Én úgy tudtam exemről, hogy már volt 3 nővel, kb. 2 perc után rájöttem az igazságra. Azóta voltam nem szűz fiúval is, tapasztalatom, hogy jobban tudják mit akarnak és rendesen el merik kapni a nőt, ahogy az illik.
2017. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Olyan primitívségnek tartom azt a nézetet, hogy minél több partnere volt valakinek annál ügyesebb lesz később és jobban kitud másokat elégíteni. Én inkább a minőségre hajtok és arra vágyok, hogy majd mindkettőnknek jó legyen és ne csak nekem. Csak még nem találtam meg azt a minőséget akit keresek.
2017. febr. 23. 20:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a partnerek számától lesz ügyesebb valaki. Nem is másoktól függ a tudásod, legalábbis én mindent magamtól szedtem össze. :) Csak hát gyakorlat teszi a mestert... Ennyi. :D
2017. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azert mert rutin hozza az ugysseget. Autot vezetni lehet erzekbol, meg raszuletni. De senki nem lesz Schumacher aki eloszor ul versenyautoba.


Az elso szex ettol lehet jo elmeny, de pl. egy rutinos no lehet hogy kisse csalodott lehet a szuz ferfi mellett... Ertem?

2017. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!