Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van akit nem zavar ha piszoárn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akit nem zavar ha piszoárnál mellé állnak?

Figyelt kérdés
Strandon nincs sokszor elválasztó fal sem és minden látszik. Volt ebből már kellemetlen élmény? Pl elkezdett merevedni vagy ilyesmi?

2019. júl. 6. 09:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
18%

A te logikad szerint Meg aki vizelni mert barki mellet meleg, de am se tema

Ki menyire gatlasos

Ha Meg nezzik hadd nezek hozza nem nyulnak ennyi

2019. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
21%

Én sem szeretem ha van mellettem valaki. még ha fal van sem szívesen piszoározok. Inkább fülkében, nyugiban. Ha vannak ott, akkor olyan sürgetésnek hat. Szeretem nyugodtan csinálni.

Ha vannak akkor van, hogy nem is jön az inger, vagy elmúlik, még ha nagyon kell akkor is. Egy nyugis pisinél már csak a nyugis kula a jobb :D Vagy van aki azt is úgy szeretné, mint Rómában volt, hogy sok hely egymás mellett és közös szivaccsal törölni? :D

2019. júl. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
91%

Engem csak azert zavar, mert tartok tôle, hogy elkezdem bámulni a másikat :D

24/F

2019. júl. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

igazából én a tervezőnek az anyját hugyoznám nyakon, aki nem rak elválasztót!

ennyi erővel a ráülős wc miért van elkerítve? mindenki szarhatna kénye kedve szerint egymás ölébe falak nélkül...

2020. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Amugy miert nem olyan, mint a noi vece? Annyiszor csodalkoztam, miert nem lehet amugy is csupa fulke ferfiveceben? Ha a nore varni kell, aki gyakrabban pisil, mi az ertelme?

Egyetlen eszerv, amire gondolni tudok, hogy bezarkozo rejszolas megakadalyozasara.

2020. ápr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Pont le se szarom...
2020. ápr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
96%

Én szeretem a piszoárokat mert nem kell hozzá nyúlnom semmihez. Higiénikusabb mint a fülke.

Egyébként nem zavar ha valaki mellém áll. Van, hogy nincs hely és én is más mellé állok. Láttam már, hogy volt aki megnézte milyen is az enyém, de nem zavar. Olykor én is átlesek. Olyan ez mint az edzőtermi vagy uszodai de akár egyes kollégiumi zuhanyzók. Ott is lehet látni másokat meztelenül. Nincs benne semmi extra. Mindenki kíváncsi kicsit a másikra és ennek megfelelően meg is nézik egymst a pasik. Ettől nem lesz senki meleg. Egyébként meg ha valaki meleg, azzal sincs semmi gond. Nekem volt meleg haverom akivel rendszeresen zuhanyoztunk a fent említett helyeken közösen, de senki nem mondta volna meg róla hogy meleg.

2020. ápr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
12%
hát szerintem k.urvára nem kiváncsi egy hetero férfi a másik fszára hogy mégis milyen... ez hülyeség!!! pont hogy undorodnék más farkának a látványától. 2020ban vicc hogy elválasztó nélkül vannak..
2020. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. Nem szokott állni.
2020. máj. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
88%
Nem zavar,mivel oda csövelni járok én is és jó esetben más is.Nem nézelődünk. Ha valaki mégis tekintget és észreveszem,levágok neki egy nagyot.
2020. jún. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!