Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van akit nem zavar ha piszoárn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akit nem zavar ha piszoárnál mellé állnak?

Figyelt kérdés
Strandon nincs sokszor elválasztó fal sem és minden látszik. Volt ebből már kellemetlen élmény? Pl elkezdett merevedni vagy ilyesmi?

2019. júl. 6. 09:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
44%

Nem zavar, csövelni megyek be, ha meg annyira nézni akarja tojok rá.

Nem csak a strandokon van elválasztó nélküli piszoár, hanem még egy csomó másik helyen is. Anno a régi Népstadionban egy bazi nagy fémlap alatta egy elvezetővel volt a piszoár amit vagy 20-an csöveltünk egyszerre a szünetben (a sörnek ki kell jönnie ugyebár, józanul meg nem megyünk meccsre :) egymástól 20 cm-re állva. Mondjuk ott nem is nagyon nézegetett, vagy próbálkozott senki "melegedéssel" - a futballszurkolók nem éppen a toleranciájukról, melegbarát szeretetükről híresek :)

2020. jún. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
42%
Nem zavar. Ha valami ratyi bámul,akkor lecsövelem.
2020. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Pisilés közben azért nem szokott erekció lenni... Engem nem zavar, ha nincs elválasztó. Diszkréten meg is nézheti, nem zavar. Uszodai zuhanyzóban is meztelenül zuhanyzik az ember.
2020. júl. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavar, izgat ha megnézik 30F
2021. febr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

Én elég egyértelműen el tudom küldeni a homkosakat a fenébe.

Egyszer buliban a derekamon végighúzta egy a kezét. Odaléptem hozzá, és közöltem vele, ha még egyszer hozzám ér eltöröm a kezét.

Nagyon gyorsan elhúzott onnan:)

2021. márc. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nem zavartatnám magam. De nem is szoktak olyanok állni mellém a nyilvános slozin, akikre beindulnék.
2021. márc. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
1x izgultam fel közbe.
jan. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!