Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért undorodom a spermától...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorodom a spermától ha hetero vagyok?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok és a férfiak vonzanak kizárólag, őket tartom csak szexinek, lány szóba se jöhetne. A páromnak is mindenét szexinek látok, nagyon jó vele a szex, de a spermától akár belémélvez, akár máshova undorodok. Olyat meg végképp nem csinálnék, hogy lenyelem, mert tuti kidobnám a taccsot. Én imádom a páromat és szerelmes vagyok belé, de akkor miért van ez, hogy undorodom a spermájától? Ha belém élvez, akkor is alig várom, hogy kimossam magam, mert zavar a tudat, hogy az ott van.
2019. júl. 22. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Én meg a heréktől undorodok, főleg, ha szőrösek :D Mégis hetero vagyok, nincs ebben semmi rossz.
2019. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Azért mert a sperma az egy testnedv amit nem kell szeretni. Semmi nem számít hetero vagy e vagy sem. Sperma ugyanaz mint a pisi, vagy a takony, izzadság...stb.
2019. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó, de a pasik meg pl szeretik a puncinak a nedvét. Akikkel eddig voltam mind imádták látni, meg nyalni. Én pl a spermát se nézni, se érezni, ízlelni meg aztán főképp nem akarnám.
2019. júl. 22. 19:29
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeretik ez csak latszat h szeretik
2019. júl. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Vannak pasik, akik utálnak nyalni, pont a nedv miatt. Ezzel nincs baj. Ahogy azzal se, ha a spermától undorodsz.

Én csak attól undorodom, ha a számba élvez vagy az arcomra. Lenyeni se nyelem le. :)

2019. júl. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
én lány vagyok és szeretek nyalni, tetszik a puncinedv íze és az illata:) szóval gondolom emberfüggő, meg ha valakivel igazán jó a kémia akkor nem érdekelnek atestnedvek
2019. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!