Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nektek mi a vélemenyetek (...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a vélemenyetek ( elsősorban nők), arròl a ferfiròl aki 50 evesen szűz?

Figyelt kérdés

Nem volt se szexuàlis se pàrkapcsolatban nővel/ lànnyal?



Taszitò? Szòba àllnàtok vele?



2019. júl. 22. 20:48
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Okos egyetemet bègzett valakiről beszélünk.
2019. júl. 22. 22:22
 12/25 anonim ***** válasza:
49%
-félénk f#sz!
2019. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
50%

"Nőként félnék tőle."


Ezt nem értem.

Szerintem az ilyen pasik teljesen ártalmatlanok.


Annyira félénk,gátlásos,hogy nem mer kezdeményezni.

Ha eddig nem kattant be a szexhiánytól vélhetően ezután sem fog.


Vannak férfiak,akik nőket erőszakolnak,vagy a börtönben megerőszakolnak másokat a hiány miatt.


Aki eddig kibírta szex nélkül,annak elég nagy önuralma lehet,nem hinném,hogy egy lobbanékony természet.


És attól még lehet,hogy emberileg teljesen normális.

Csak valami miatt a szex nem működik neki,de lehet nem is vágyik rá annyira,ha eddig nem tett lépéseket.


Inkább az sajnálatos,hogy az ilyen emberek jó eséllyel az élet többi területén is nehezen boldogulhatnak,mert valamilyen önértékelési gond lehet a háttérben.

A munkahelyen sem lehet könnyű neki.


Persze,ha aszexuális,az teljesen más.



De számtalan oka lehet,hogy miért alakult így.

2019. júl. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Ès nem csak a "szex" de pàrkapcsolat is semmi se?
2019. júl. 22. 23:18
 15/25 A kérdező kommentje:
De vàgyik a szexre mert mindig önkielégìt ( mindennap).
2019. júl. 22. 23:20
 16/25 anonim ***** válasza:
50%

#15 a szex és az önkielégités teljesen más.


Ok hogy megvan a vágy, de pl már ez is lehet akadály, hogy számodra a szex és az önkielégités ugyanaz. Egy nővel közösen csinálni totál más, a punci és a kéz vagy bármi más kb mint egy suzuki és egy ferrari...köze nincs a kettőnek egymáshoz. És ennyi idő után már lehet hogy nem is tudnád élvezni....

2019. júl. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Rengeteg embernek vannak félelmei, komplexusai. De mindenki legyőzi valahogy, együttélnek vele, boldogulnak az életben.

Aki 50 évesen szűz, és köze nem volt nőhöz, ott nagy baj van.

2019. júl. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Én mindenkivel szóba állok. Nem ítélném el, akárhány éves. Kíváncsi lennék a történetére, hogy miért alakult így.
2019. júl. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

A maszturbálás az más.

Azt egyedül is lehet.


Szerintem még az aszexuálisok is maszturbálnak.

A szex nem csak kielégülés,hanem több annál.

Van,akinek nincs igénye többre.


Egyébként az életkor teljesen lényegtelen.

Mindegy,hogy 25 éves vagy 50 éves,vannak dolgok,amiket nem lehet megoldani és nem változik soha,akármennyi idő telne el.


Nem minden változtatható meg pusztán akarattal.


Egyébként a szex nem veszélytelen dolog,sokan tök könnyelműen szexelnek,aminek számos következménye lehet.

Így mindig vannak olyan emberek,akiknek nem éri meg a macera.

2019. júl. 23. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem feltétlenül valami "betegség" van a háttérben.

Lehet egy szülői, családi háttér, ami kezdetben "gátolhatta" a csajozást, aztán az egyetem, szintén szülői nyomásra (nem bulizni jársz az egyetemre, hanem tanulni, stb).

Aztán az egyetemet elvégezve, rádöbbent, hogy a saját korosztálya, már túl van több szerelmen, kufircon.

És akkor elkezdi bebeszélni magának, hogy Ő ilyen meg olyan, és azért nem buknak rá a nők.

És ha valaki esetleg közeledik felé, azt is elmarja és bedumálja neki, azt, amit ő képzel be magáról.

Nagyon erős nőnek kellene ahhoz lenni, hogy ezeket legyőzze.

Ráadásul itt csak nem egy szexről lenne szó, mert akkor nyilván hivatásoshoz is elmehetett volna.

2019. júl. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!