Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen várható hatásai/mellékh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen várható hatásai/mellékhatásai vannak a fogamzásgátlónak? Nem borítja fel nagyon a test természetes működését?

Figyelt kérdés

A barátommal nemsokára szeretnénk lefeküdni, és ugyebár valahogy védekeznünk kell. Azonban az óvszert nem tartom elég megbízhatónak előzetes sztorik alapján.


Ja, és plusz kérdés: honnan lehet fogamzásgátló tablettát szerezni..?



2019. aug. 6. 08:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Menj el nőgyógyászhoz, és egyrészt mindent elmond, másrészt pedig ő felírja a tablettát...
2019. aug. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Elmesz a nő gyógyászodhoz megvizsgál és ha ért hozzá kellően akkor olyat ir fel amitől nem lessz bajod , nekem amióta szedem, semmi probléma nem volt nem volt mellékhatása
2019. aug. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Csak az en tapasztalatom tudom leírni.

Több mint fel évig szedtem, az elso par hónapba nem volt semmi probléma, utana viszont allandova valt a szédülés, hányinger, hasmenés. Elmentem orvoshoz, széklet vizsgálatot kellett csinálnom, amiből megállapították hogy a normal belfloram nincs meg a szervezetekben. Nekem ezt okozta a fogamzásgátló, utána abba is hagytam mert elviselhetetlen lett a rosszullét.

2019. aug. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

A legnagyobb veszély a trombózis, azaz vérrög.


Nagyon pici rá az esély, de vannak tényezők amik növelik a kockázatot (dohányzás, előfordult-e a családban...)


Ne hagyd, hogy a nődoki vizsgálat nélkül írjon fel tablettát, mint nekem az előző doktornőm.


Amúgy az óvszer eléggé megbízható, csak be kell tartani azt a kevés óvintézkedést. (ha a hímvessző ernyedni kezd - főleg szex után - akkor azonnal le kell venni, összecsomózás után kicsit megnyomkodni hogy kilyukadt-e, felhelyezés előtt kiszorítani a levegőt a végéből, satöbbi)


Egyik védekezési módszer sem ad 100%-os védelmet - az óvszernél észreveszed, ha kiszakad, így tudsz időben esemény utánit íratni.


A tabletta nagyobb védettséget ad, de annál nem tudod kiszúrni - viszont ha be is csúszik a baba, akkor menjetek el mindketten lottózni, és dúskálni fogtok a pénzben :)

2019. aug. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%
Az a hatasa, hogy nem kapod be a legyet. A mellekhatas barmi lehet, megiscsak a hormonhaztartasodba van belenyulva. csakaspiralatuti
2019. aug. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
#5 spirál mellett is lehetsz terhes te észlény
2019. aug. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Nekem csak azt a mellékhatást okozta a tabletta, hogy sokkal könnyebben kapok el fertőzéseket odalent.


Szerencsére van otthon teafaolaj, igazi csodaszer ilyenekre :)

2019. aug. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

"Nem borítja fel nagyon a test természetes működését?"


De igen, ezek így működnek. A spirál még rosszabb.


A legjobb módszer még mindig a gumi; ha nagyon félsz, kérjed, hogy ennek ellenére a testedre élvezzen.

2019. aug. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%
8# de azért remélem azt is kipróbálnád, hogy milyen amikor a hüvely egy vékony gumival ki van belül bélelve, csiklód is "kiiktatva" és kb nem érzel semmit a partnered farkából sem... Megnézném, mennyire élveznéd a futást, nyalást.
2019. aug. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12%
...dugást, nyalást. És hogy félre ne értsed, én már nagyon várom a felírható férfi fogamzásgátló tablettát, mert és simán beszédném a nő helyett, a legkomolyabban, de ne akarja senki, hogy kesztyűben mossak kezét egyfolytában...
2019. aug. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!