Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kimaradt tabletta okozhat ilyet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimaradt tabletta okozhat ilyet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Betegség miatt kihánytam a fogamzásgátló tablettát, de betegtájékoztató szerint eljárva ezt pótoltam is egy másikkal, amit szintén sajnos kihánytam. Ezután többet már nem vettem be, masnap rendesen folytattam a tabletták szedését. A napokban vérezgetek (ami barnázással indult), és egy kissé görcsöl a hasam is. Még 2 db van hátra a levélből, utána 7 napos szünet. A kérdésem az lenne, hogy a 2 kimaradt tabletta okozhatja e jelenséget? Illetve az nagy probléma, hogy így 21 helyett 19 bogyót vettem ebben a hónapban be “normalisan”? (Ugye a 2 kihányt miatt)

2019. aug. 9. 06:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem okozhatja mivel ez olyan mintha 2 nappal hamarabb fejezted volna be a szedest,lehet a barnas folyas azert van mert mert csak reszlegesen tudott felszivodni a tabletta.Szerintem par nap es megjon rendesen,azért valami kiegészítő védekezés nem árt majd 2 hétig!:)
2019. aug. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem szívódik fel a bélrendszeren keresztül, akkor a lecsökkenő hormonszint ezt okozza. Nem probléma, szedd végig amennyi van. Kiegészítő védekezés szükséges.
2019. aug. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!