Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mindig vedekeztunk, betegseg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig vedekeztunk, betegseg miatt enm szedhetek fogamzasgatlot, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Nem jott meg a menstruaciom, volt, hogy regebb is kimaradt, akar 2 honapot is, szedek ra gyogyszert, de sajnos eddig nem volt hatasos.

Az ovszer sosem szakadt ki, nem folyt ki, mert aktus utan mindig kivettem azelott, hogy kezdett volna leallni.

Valami mod ugye nincs ahogyan teherbe estem volna?


Es a terhessegi teszt mennyire biztos?


2010. júl. 14. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz.

Ne legyél már hülye-.-

2010. júl. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A terhességi teszt a kimaradó vérzéskor majdnem bizos eredményt mutat, egy héttel utána meg már biztos. A pozitív mindig biztos, a negatívból később még lehet pozitív.


Csinálj meg egyet, és megtudod, mi a helyzet. Nemigen vagy terhes, de sose tudni, az óvszer sem 100%-os. Nincs 100%-os fogamzásgátló módszer.

2010. júl. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi a frásztól lennél terhes?A gumi meg akkor nem 100% ha kiszakad, azt meg észreveszed!Normális embertől még nem hallottam hogy pl. a Durex kiszakadt volna!
2010. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!