Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek írassak fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írassak fel eseményutáni tablettát?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk a férjemmel épp pisiltem amikor észrevettem a földön a gumi egy darabját, magyarul elszakadt az óvszer.

Tegnap múlt el a menstruációm.

Van egy 2 éves lányunk, nagyon nincs ideje egy újabb gyermeknek de feleslegesen se szeretném magam bombázni hormon tablettákkal.

Igazából csak reménykedek hogy nem adják ezt olyan könnyen. Ráadásul csak hétfőn reggel tudnék gyógyszert íratni. Az meg még nem 1 2 óra!

Mit tennétek??

27N


2019. szept. 29. 00:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tegnap múlt el, akkor ma nem voltál termékeny állapotban. No para..
2019. szept. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Első körben azt tedd, hogy kérdezd meg a férjed, hogy elszakadt-e az óvszer. Nem "darabokra" szokott esni, hanem amikor kiveszi akkor a végén ott kell lennie a spermazsáknak, tele az ejakulátummal. Ha az megvolt akkor nincs gond.
2019. szept. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pont ezt a "zsákocskát" találtam meg, szárazon.
2019. szept. 29. 08:02
 4/9 anonim ***** válasza:
2 petéjű ikrek is foganhatnak menstruáció alatt is, szóval egyáltalán nem 0 az esélye, viszont gondolom utána megnéztétek, hogy nem szakad-e ki a gumi, ha meg nem, akkor nincs ok az aggodalomra
2019. szept. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az nem jelent semmit, h most múlt el a mensid. Attól még lehetsz terhes.

Menj gyógyszerért. Jobb a biztonság sztem

2019. szept. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert minden millióból egy terhesség mensi alatt jön létre, még nem jelent semmit. Ha egészséges vagy és a ciklusod szabályos, gyakorlatilag semmi esély a teherbe esésre.

De ha megnyugtat, menj orvoshoz holnap. Úgyis lebeszél róla.

2019. szept. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy miért nincs ideje egy újabb gyereknek? Ha akartok még babát, pont most az ideális, három év körül lesz a korkülönbség. Akár már eddig is lehetett volna, ha esetleg ilyen terveitek is vannak... :)
2019. szept. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Talán még az sem biztos hogy szeretnék másikat.....félek a szüléstől mert nekem csak altatásos császár lehetséges ráadásul kislányom is nagyon eleven,segítségem 0 apukája pedig külföldön dolgozik,itthon semmiképpen nem szeretne dolgozni és egyedül 2 gyerekkel nagyon nehéz lenne nekem.
2019. szept. 29. 10:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Ohh en 2 hetente 3 gyerekkel vagyok egyedül, meg lehet oldani, de nem egyszerű.

Egyébként hogy a kérdésre is válaszoljak, nem sok esély van rá hogy baba lesz, de a doki mindenképpen meg tud nyugtatni.

2019. szept. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!