Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 hete késik. Nem. Tudom mire vélni, normálisan rendesen használtuk az óvszert. Lehetetlen hogy az vagyok de egyre idegesebb vagyok és ettől lehet még többet fog késni. És még annyi hogy nem rég volt huvely gombam vettem tablettát kezeltem el múlt. És is lehet oka a kesesnek?
2019. okt. 1. 16:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat *Ez
2019. okt. 1. 16:49
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy terhességi tesztet es kiderül.
2019. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, a teszt a legjobb. Megcsinálod, valószínűleg nem lesz semmi, megnyugszol és megjön a mensid. De ha nem vgy terhes és továbbra is késik a mensid, menj dokihoz :)
2019. okt. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha normálisan használtátok az óvszert, nem csúszott le, nem szakadt szét, már az első behatolástól kezdve felvételre került stb. akkor 0.0% az esélye hogy terhes vagy.

A ciklus egyébként is bármikor ingadozhat +/-3-5 napot. Számtalan oka lehet, hogy késik.

Vegyél tesztet és ha 1 hónapot meghaladó mértékű a kimaradás akkor keress fel egy nőgyógyászt a pontos okok megállapítása céljából (nem riogatni akarlak, de ciszta, hormonális ingadozás, peteérési probléma stb. is okozhatja).

Ha az orvos megvizsgált és minden rendben, akkor no para, van akinek több hónapot (!) csúszott a ciklusa később mégis 3 gyönyörű, egészséges gyermeknek adott életet.

2019. okt. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!