Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak, hogy terhes legyek, ha a barátom nem élvezett belém?

Figyelt kérdés

Tegnap történt, hogy a barátom nem használt gumit, idáig mindig alkalmaztuk, most viszont csak behelyezte máskép mondva betette és egyszer kétszer ezt ismételte, még messze állt attól nagyon hogy elmenjen és ezt igazából, nem is szexnek neveztük.

És azóta kicsit tartok tőle, hogy az előválladéktól nem lehet e, mert barátom mondta, hogy nem de én meg olvastam a neten és már mindenfélét olvastam.

Most nem kérek oktató kommenteket nincs rá szükség és hülyeségeket sem!

22 éves vagyok még tanulok még nem kéne egy gyerek. Válaszokat előre is köszönöm!


2019. jan. 3. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon pici az esélye.
2019. jan. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Megvan az esélye.

1, várod a babát, aztán talán nem jön

2, tabi

2019. jan. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Előváladékban is lehet spermium ha előtte mondjuk már élvezett a pasid. Nyilván ha már fél napja vagy régebb óta nem azóta már jópárszor vizelt ami kimosta a húgycsövet és megölte az esetleges spermiumokat benne, de ha mondjuk 1-2 órán belül elment egyszer akkor előfordulhat hogy az előváladékkal is kerül spermium a vaginádba. Nyilván %-os esély relatíve kicsi, de ha biztosra akar menni az ember akkor semennyit se vigéckedik így. 28/F
2019. jan. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem terveztek gyereket és nem szedsz fogamzásgátlót, akkor nem teszünk csupasz péniszt a punciba!! Ezt a barátodnak is meg kell értenie! Az előváladékban is lehet sperma, és attól is terhes lehetsz, még ha nagyon kicsi is rá az esély! (százalékot nem tudok) 99%, hogy nem vagy terhes, de jobb ezt legközelebb elkerülni!

u.i: Nem megijeszteni akarlak , de tényleg vigyázz ezzel!

2019. jan. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kevés de van rá esely
2019. jan. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha 22 évesen ezen a szellemi szinten vagy akkor valóban jobb ha tanulsz. Ajánlom lapozz bele az általános iskolai biológia könyvbe is....
2019. jan. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esélye, ahogy előttem többen is jól leírták. Mondjuk az sem mindegy, hogy éppen a ciklusodban hol jársz, ha mégis beúszott volna pár kis ebihal. Nyilván peteéréskor van a legnagyobb esélye, ha most maradt abba a Mikulás, vagy épp jönnie kell akkor még kisebb a valószínűsége.
2019. jan. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!