Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most mire Utalhat ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mire Utalhat ez?

Figyelt kérdés

1hete szeretkeztunk parommal gumi nelkul(elvezni,nem elvezetr belem)

9nap mulva kell megjonnie.

Ma tapasztaltam hirtelen nagyon sok es ragados feher folyast,ami aztan elmult.



2019. okt. 1. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
És van már név ötlet? :)
2019. okt. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tessek?
2019. okt. 1. 22:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Bármi lehet, lehet csak "normál" besűrűsödött hüvelyváladék, gomba, fertőzés akármi.

A névválasztást arra értette az #1-es, hogy a megszakításos az nem védekezés, hanem nettó hazárdjáték (akkor is ha nem benned ment el, az előváladék is tartalmaz spermiumot).

Ha nem jön meg, akkor vegyél tesztet, ha negatív akkor szerencséd van, most megúsztad, de legközelebb nem biztos, hogy meg fogod.

2019. okt. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 igen, erre gondoltam, de amilyen IQ light a kérdező úgysem fogta volna fel ha leírtam volna szóval nem fáradtam hosszú válasz írásával
2019. okt. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kepzeld el #4es megertettem.

Csak arra celoztam minek kell elsonek a terhesseget felhozni ilyen bunko formaban. Ha lenne annyi eszed nem ilyen hulye kerdesekkel bombaznad az alapbol ideges embert.

2019. okt. 3. 23:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek volna akkor most nem lennél ideges. Szóval kettőnk közül még mindig te vagy a hülyébb
2019. okt. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mintha te lennel a szent szuz anya akivel sose esett meg;)
2019. okt. 7. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!