Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek érdemes ebben az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes ebben az esetben esemény utánit íratni?

Figyelt kérdés

Tegnap együtt voltunk a párommal, óvszerrel védekeztünk. Utána vettük észre, hogy kb. félig felcsúszott az óvszer, azonban nem csúszott le és nem is esett le, illetve ahogy elnéztük, nem folyhatott ki sperma sehonnan sem.

Ilyen esetben azért érdemes lehet sürgösségi tablettát íratni vagy felesleges? Nem reagál jól a szervezetem semmi ilyen hormontartalmú dologra, és ha nem egyértelműen szükséges (pl. ha elszakadt volna az óvszer vagy teljesen lecsúszott volna, akkor kérdés nélkül íratnék), akkor inkább kihagynám.


Amúgy a ciklusomat követem, így tudom, hogy a peteérésem jövő hét végére várható, emiatt sem vagyok biztos abban, hogy feltétlenül szükséges lenne, csak nagyon félek a terhességtől.



2019. okt. 12. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges.
2019. okt. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!