Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Érdemes még esemény utániért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még esemény utániért elmennem?

Figyelt kérdés
Múlthét péntek este volt egy kalandom, a srác véletlen belém élvezett, elfelejtettem neki mondani h majd vegye ki. Hétvégén nincs nőgyógyász, nem tudtam elmenni, az elmúlt 3 napban pedig érettségiztem és azért nem. Ma menjek el feliratni? Fog még hatni? Az eset utàn 3-4 órával kimostam egyébként de lehet akkor már késő volt. 18/L
2017. máj. 11. 07:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmi értelme. Ha jól tudom 2-3 napig hatnak ezek, de inkább a nőgyógyászoddal konzultálj a kérdésben. Ő többet mondhat, mint egy netes fórum.
2017. máj. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Esemény utáni = 72 ÓRÁS tabletta, teljesen felesleges feliratni, bőven kicsúsztál az időből!


(Egyébként én kb 30 óra után vettem be és mégis pozitív lett a tesztem 3 hét múlva...)

2017. máj. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az eset után 2 hét múlva csinálj egy tesztet.Ha pozitív akkor mehetsz abortuszra.
2017. máj. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmi értelme! Nagyon felelőtlen vagy! Miért nem hordasz magadnál egy gumit a táskádban ha szokásod kalandozni???

A megszakítás sem védekezés és a fertőzésektől nem félsz?

Ezen szerintem gondolkodj majd el! Ha nem jön meg két hét múlva tesztelj egyet.

2017. máj. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Semmi értelme. Mostmár csak imádkozhatsz annyit tehetsz!!.

Nem volt annyi eszed ,hogy védekezz??! Meg is érdemled a sorsod!!

2017. máj. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a ciklusod hanyadik napján történt?
2017. máj. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

18 évesen lehetne annyi eszed, hogy hordasz magadnál gumit. Lehetne annyi eszed is, hogy az ilyen félresikerült kaland után egyből mész a dokihoz (ügyelet is van mindenhol). És annyi eszed is lehetne, hogy tudhatnád, a kimosás nem ér semmit (3-4 órával az eset után meg aztán végképp nem)...

20N

2017. máj. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd ringatod az egyetemen.
2017. máj. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!