Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy első fogamzásgátlót így kaptam meg? Nem merem így beszedni.

Figyelt kérdés
Elég nagy tahó nőgyógyászt sikerült kifognom, evett meg olvasott közben, míg ott voltam, meg sem vizsgált. Csak kérdezte, hogy már voltam e(egyszer már voltam) és ennyi. Aztán kérdeztem a fogamzásgátlót, és csak annyit mondott hogy milyen gyógyszert szeretnék? Mondom nem tudom, ez az első, ezért jöttem ide. Mondtam neki, hogy szedek pszichiátriai gyógyszert is, azt mondta az nem számít, azt mondott egy random gyógyszert, hogy legyen az, mert azzal nem szokott probléma lenni. És közben olvasta az újságját,mintha ott sem lennék. És ennyi, semmi tájékoztatás, semmi. Na én ezek után nem merem elkezdeni szedni a gyógyszert, mert azt olvastam, hogy előtte szokott lenni, kenet vétel meg vérvétel is, illetve azt is olvastam, hogy egyes antidepresszánsok gátolhatják a fogamzásgátló hatását. Szerintetek jól döntök, hogy nem kezdem el szedni? Vagy csak internet okozta paranoia miatt vannak bennek ezek a fennakadások? Azért jól esett, hogy két perc alatt elintézett, miután másfél hónapot vártam az időpont miatt, azt közben meg elé csak úgy tolakodtak az olyanok, akiknek nem is volt időpontja, pedig még a tajkártyámat is beadtam, meg le is regisztráltam, azt mikor bementem annyit mondtak, azt hittük itt sem vagy(wtf?). Meg nemibetegséggel mentem oda, azt se vizsgálta meg, csak felírt egy canesten combit, nem kérdezte, hogy a páromnak lett e valami baja tőle, semmit.

2019. okt. 18. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Agybetegként ne szedj fog.gátlót!
2019. okt. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pszichiátereddel kéne inkább ezt megbeszélned. Egyébként olvasd el az antidepi leírását és a fogamzásgátló gyógyszer leírását és ha látsz benne olyat, ami üti a másikat, akkor hagyd egyelőre a fogamzásgátlót és maradjatok az óvszernél.
2019. okt. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
...ja és keress egy másik nőgyógyászt. Akár magánt.
2019. okt. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Itt vannak a legnagyobb gondok, mikor egyeseknek teljesen mindegy, kihez mennek!
2019. okt. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Zsoltmester ***** válasza:
21%
Rengeteg féle van, neki igazából nem az a dolga hogy kikutassa hogy te milyen gyógyszert szedsz. Magadnak kell utána nézned és megkérdezni azt aki felírta neked a gyógyszert hogy szedhetsz e mellé fogamzásgátlót. Azt meg honnan tudod hogy nemi betegséget van ha most voltál először vele orvosnál? Ha tüneteket elmondtad akkor tudta hogy mit ír fel rá.
2019. okt. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már voltam ezzel a betegséggel orvosnál, ő írt fel rá kúpot, de semmit nem használt.
2019. okt. 18. 12:26
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem mindegy milyen dokihoz megyek, úgy volt megbeszélve, hogy nem ez az orvos fog rendelni. A másik meg az, hogy elsőnek a magán dokinál voltam, aki a környék egyik legjobbjaként ismert, de az sem bánt velem máshogyan, még mondta a dolgaimat, de már bent volt egy másik beteg, ez 15 ezrembe került. Én lennék ilyen hülye, hogy ha elmegyek orvoshoz, akkor elvárom azt, hogy amíg engem kezelnek más páciens ne legyen bent?
2019. okt. 18. 12:30
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt nem tudtam, hogy nekem kell utána néznem milyen fogamzásgátló kell nekem, azt hittem ebben az orvos segít. Ezzel kapcsolatos megnyílvánulásomért elnézést kérek.
2019. okt. 18. 12:34
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális orvos fogamzásgátló felirasa elott megvizsgal, elküld vérvételre es kikerdez, megbeszeli veled a dolgokat. Keress egy masik nőgyógyászt mert ez nagyon gaz! A fogamzasgatlot pedig addig ne kezdd el beszedni.
2019. okt. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7%

szerintem paranoia


ajánlott egy stabil, megbízható pirulát, amivel nem szokott baj lenni. Valahol el kell kezdened, ha úgy érzed pár hónap után, hogy nem jó, akkor korrigál, de most a semmiből nem tud ő sem következtetéseket levonni.


Az meg elég furcsa számomra, hogy hamarabb kezdesz el szexelni, mint hogy elmész nőgyógyászhoz. Már évek óta kellene járnod

2019. okt. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!