Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes ilyen esetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy fiuval akivel tavkapcsolatban élek és néha szokott meglatogatni. Lefekudtunk egymással meg kezdő vagyok a szexben és nehezsegeink akadtak. 7szer volt kb úgy bennem ebből 5-szor kiszakakd a koton mert nem tudtam valami miatt benedvesedni de rögtön észrevettük és kihuzattam vele. Egyszer volt hogy kotont huztunk aztán lecsúszott de azt is kb 1 perc után észrevettük. Ez közvetlen a menstruációm után történt nem a termékeny időszakban illetve van egy trombózisra való hajlamom ami nehezíti a teherbeesést. A srác nem ment el bennem de ő szexnel alapból sem szokott. 17/L

2019. okt. 26. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem ment el benned akkor nem
2019. okt. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hat mi az hogy 7-ből 5x kiszakad? Vegyetek minőségi óvszert ne a 100Ft os boltból! Attól hogy nem nedvesedtel be attól meg nem szakad ki a gumi mert nem hiszem hogy annyira száraz lennel ! De ilyen esetben használjátok sikositot.

Meglehet hogy nem tudja feltenni a gumit és amiatt sérül az anyag és az is vicces már ne haragudj hogy lecsúszik a gumi jó méretet kell venni.

Nem szokott elmenni sex közben? Hat mi van azzal a gyerekkel?

Na de a kérdésedre a válasz az hogy kicsi az esély de megvan. Ha nagyon félsz vegyél egy terhességi tesztet.

2019. okt. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Ha nem ment el az sem garancia mert az elő valadek is tartalmaz elő képes spermat. Így a kiszállok 60nál is hozhat meglepetést.
2019. okt. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!