Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sokan miért osztanak olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért osztanak olyan tanácsokat ezen az oldalon, hogy felesleges védekezni, inkább ott az abortusz lehetősége?

Figyelt kérdés

Olvastam a terhesség megszakítása témában egy kérdés ami alatt rengeteg válasz jött. Többen azt hangoztatják, hogy ők nem védekeznek sehogy, ha mégis terhes marad akkor elmegy inkább abortuszra. Ez komolyan normális felfogás szerintetek? Aki meg megírja, hogy fontos a védekezés, az le van nullára pontozva.

Nektek mi a véleményetek?

(itt a kérdés egyébként: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe.. )


2019. jan. 22. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

1.mert illegális abortuszokból élő "orvos" írja

2.mert retardált

3.mert "jóindulatú"

4.mert gyerek

2019. jan. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Volt legjobb barátnőm ezért is gyűlöli annyira az anyját. Baxik védekezni és inkább abortuszra megy.

Szerintem ez undorító dolog. Legális gyilkosság.

De persze az ilyenben mindig az abortuszon végig ment nő az áldozat.

Ha valakit megerőszakolnak akkor jó... Joga van nem megszülni a gyermeket, bár szerintem jogtalan megölni egy ártatlan kisbabát. Mert akárhogy is nézem azt a magzatot, az számomra egy már élő baba.

De a fent említett példában szereplő nő, meg duguljon és igen is váltsa ki azt a kicheszett fogamzásgátlót, vagy vegyen egy olcsóbb óvszert! De inkább adja az ég, hogy tdöbbet terherbe se tudjon esni!! Had sírjon majd, mikor családot akar!

2019. jan. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen egyetértek veled! Persze vannak helyzetek, amikor sajnos elkerülhetetlen az abortusz, de azt durvának tartom, hogy azt hirdetik sokan, hogy nem kell védekezni, mert a párjuk figyel és nem lesz baba. Meg drága az óvszer, nem akar fogamzásgátlót szedni. Akkor ne szexeljen! Nem normális hogy ilyen felelőtlenség miatt sorozatosan az abortuszt választják sokan.

Én is leírtam a kérdés alatt a véleményem, meg hogy a megszakított együttlét nem védekezés, de nem fogják fel egyszerűen, hanem leszólnak, hogy úgy jó a szex,meg hogy én egy szerencsétlen vagyok,hogy nem esek teherbe. Bezzeg aki volt több abortuszon az a menő.

2019. jan. 22. 17:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok a troll és nagyon sok a buta ember... Nem itélkezek én felettünk, de az ilyen szerintem fel sem fogja, hogy mit is csinál.
2019. jan. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!