Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tablettát hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tablettát hol tudnám felíratni?

Figyelt kérdés

Történt egy kis baleset, a barátom nem tudott időbe kiszállni és valamennyi belém is ment. Tudom hogy nőgyógyász írja fel, de sosem voltam még, nem is tudom hova kell mennem, tudnátok segíteni hol találom meg hogy hova tartozok? Vagy menjek a háziorvoshoz és ő majd megmondja? Valamint ha ilyennel odamegyek, akkor adnak igazolást vagy csak suli után próbálkozzak? Mi van ha akkor nincs rendelés?

Budapest 4. kerületben lakok ha ez segít.

Köszi a segítséget


2019. nov. 4. 02:05
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Esemeny utanit nem kell feliratni. Bemesz a gyogyszertarba kersz es adnak ennyi
2019. nov. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Hany eves vagy? Ne legyel hulye. Nem tudott idobe kiszallni meg is erdemelned h becsusszon a gyerek csak azert megsem mert a gyerek nem tehetne rola es sajnalnam. Hasznaljatok gumit v akkor szedj fogamzasgatlot. Neked nem valo a szex ha ilyen buta vagy
2019. nov. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Meg tudnad irni mi a neve annak? Én csak 2 felét találtam és mind kettő vényköteles

[link]

[link]

2019. nov. 4. 02:12
 4/7 A kérdező kommentje:
kettes: most először történt ilyen, több mint fél éve nem volt probléma most is csak véletlen és nem sokon múlt!
2019. nov. 4. 02:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik vényköteles
2019. nov. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1-es jó nagy baromságot írt!

Kórházba menj be, nőgyógyászaton mindig van ügyeletes orvos.

2019. nov. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik venykoteles. Bemész az sztkba és ott a portán kérsz útba igszitast. Taj kártya kell hozza, semmi más. A háziorvosodtol kerj igazolást, a nogyogyasz nem minden esetben fog adni.
2019. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!