Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretnék felíratni magamnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék felíratni magamnak fogamzásgátló tablettát viszont sok kérdésem van?

Figyelt kérdés
Tudna valaki segíteni? Hosszú és talán gyerekes kérdéseim vannak,szóval csak jószándékú emberek írjanak nagyon kérem! Előre is hálás köszönetem! 18L
2018. febr. 1. 21:11
 1/10 Derwer ***** válasza:
100%
Elvész az orvoshoz és megkérdezed. Nála szakavatottabb nem lesz.
2018. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:
100%

inkább a nődokidnak tedd fel,aki majd felírja neked a tabit,nagyon szívesen fog válaszolni az összes kérdésedre,még ha oly botornak hat is

..

2018. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerdán megyek először,és nagyon izgulok,hogy nehogy butának tűnjek. Köszönöm a válaszokat!:)
2018. febr. 1. 21:18
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Írhatsz privátot de lehet hogy csak holnap tudok válaszolno
2018. febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az első 2 válaszolónak. Az orvosok nem sok mindenen lepődnek már meg, hidd el. :D Hülye kérdés meg nincs, tudod néma gyereknek.. :)

Arra figyelj, ne "hasra ütésre" írja fel a tablettát, kell előtte vérvétel.

(Halkan jegyzem meg, én annyira nem támogatom a fogamzásgátlót, a gumi jobb, pláne 18 évesen. Tudom, nem ezt volt a kérdés, de nem bírtam ki, bocsi. :) )

2018. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Persze,meg sem engedném,hogy csak úgy írja fel.

Nagyon nagyon szkeptikus vagyok a tablettával kapcsolatban,nehezen győzött meg a barátom,csak nekem elég sok minden vonz benne. Hogy nem kell 8 napig szenvednem a ciklusommal,kiszámítható lesz....:)

2018. febr. 1. 21:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kiszámítható lesz, de az nem menstruáció, hanem megvonás vérzés. A szervezeted úgy érzékeli majd mintha terhes lennél. A tabletta abbahagyás után meg rosszabb is lehet, tudok rá példát a családi körömből. A bátyám barátnőjénél még az is felmerült, hogy meddő lesz. Nagyon sokat szenvedett mire helyrejött.

Fiatal vagy még és tapasztalatlan, de egy tanácsot fogadj meg az idősebbtől: ne hagyd magad befolyásolni a férfiak által! Nyilván nem tart fegyvert a fejedhez, de ez főként az ő kényelmét szolgálja, könnyű más bőrét vásárra vinni.. Ugye érted mire célzok.. :) Az orvosi konzultáció után gondold át azért ezt még egyszer!

(Az is csak megsúgom, hogy bár az orvosok nagy része lelkiismeretes, van aki a jutalékért simán rádumál a fogamzásgátlóra, ez egy orvosprofesszor ismerősömtől tudom, ez nem városi legenda.)

2018. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Mi miatt vagy ilyen bizonytalan? :) Írj nyugodtan,ha kérdésed van, bár leginkább az orvosod tudna a kérdéseidre legmegbízhatóbb választ adni.
2018. febr. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Orvosnak tedd fel a kérdéseidet!Elvégre ő dönti el,hogy milyen tablettát szedhetsz.
2018. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Itt vannak még élménybeszámolók a tablettáról, tanulságos:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__fogamzasgatlas__..

2018. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!